Skocz do zawartości

Władimir Kliczko VS David Haye


Rocky77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Adamka nigdy nie będzie w Polsce oglądało tyle ludzi co prime Gołotę. Ja Adamka lubię jako boksera, ale odkąd zaczął gadać o alfonsach sprowadzających Gołocie dziwki to przestałem go szanować kompletnie jako człowieka.

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Słowo ciekawa i Włodarczyk nie powinno występować w jednym zdaniu ;)

Tak czy siak Green się poskładał jak leżak.

Nie każdy widzi pewne subtelności w boksie i w sumie to nic złego. Dla Ciebie mogą być ciekawe np: walki Najmana i ok. Pomimo wątpliwego poziomu sportowego swoją cegiełkę do promocji boksu w PL dołożył. Nie ma sensu wyrabiać sobie opinii o Włodarczyku na walce z Palaciosem który domaga się niby rewanżu przyjeżdżając na podwórko mistrza świata i ucieka po ringu bardziej niż Tomasz "co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Adamek. Oby jak najmniej takich pretendentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niedługo (Polsat Sport) Wilczewski - Abraham. Jeśli Polak nie przestraszy się "sławy" bankieto-walk w Niemczech to mamy drugiego "miszcza" coś jak D.Michalczewski , a na pewno Piotr to nie jest ogórek i nie jest bez szans z tą pseudo gwiazdą. Do boju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banalny, może banalne pytanie- co to znaczy niedługo ;)

@banalny: no to lecę po kanałach- dzięki!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności