Skocz do zawartości

Internet na kartę


bybek5

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś musiałem nabyć modem blu-conecta i zdarzyło się że na tymże wspaniałym wspaniałym necie zapuściłem pewnego automata. Jak mi się wydawało jak skończy się transfer to automatycznie zostanie mi odcięty net. Jakież było moje zdziwienie jak chciałem doładować konto. Doładowałem za 25 a tu nic więc znowy za 25 i znowu nic, więc złapałem za telefon i usłyszałem od pani o bardzo dźwięcznym głosie że mam 250 zł niedopłaty. Na moje pytanie dlaczego nie przerwało dostałem odpowiedź że nie przerywa jak jest rozpoczęty jakiś transfer. Jakbym na chwilę przerwał to by odcieło.

Od tamtej pory kupuje zawsze nowy starter za 25 zł i już nie przerywam do samego końca nawet pare dni :) :) (fee bardzo brzydko z mojej strony :)) a niedopłate dalej mam :)

Oczywiście modem na karte to tak na marginesie żeby ci co mają abonamet nie sprubowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warol, jasne że da się żyć ale czasami praca na to nie pozwala :D

to co to za urlop ?

kiedyś pracowałem po 10- 12 godzin na dobę przez 3 lata non stop w weekendy też zero wolnego

teraz już zmądrzałem i i pracuje normalnie 8 godzin, wolne weekendy telefon wyłączam po 17 i tez da się żyć :D

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma chyba wejść w UE obowiązek (naniesiony na operatorów gsm), o informowaniu klienta o przekroczeniu limitu, czy nawet o wykorzystaniu pakietu w 80%, żeby uniknąć takich dopłat...

Ooo.. fajnie. Bo do tej pory przez swoje gapostwo straciłem ~500zł... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem radzę sprawdzić mapę zasięgu w miejscu wakacji, a najlepiej jak możesz wypróbować ma miejscu. Korzystałam zarówno z ery jak i Orange i szczerze to era miała lepszy zasięg. Orange potrafiło w niektórych miejscach nie mieć zasięgu a 20 cm dalej już było idealnie. A jeśli jedziesz w duże miasto to chyba najlepiej skorzystać z darmowego wifi - szybszy internet mam darmowy w galerii niż płatny 30 km dalej w domu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma byc "na jutro" mozesz zrobic sztuczke opisana w tej aukcji: https://allegro.pl/internet-orange-free-6gb...1690570072.html

Na aukcji jest napisane:

Kwotę z telefonu przelewam na inny numer, a na tym zostaje ok 0,45zł (lub 0,65zł) i 6GB na internet.

Jak można przelać pieniądze z karty na inny numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwotę z telefonu przelewam na inny numer, a na tym zostaje ok 0,45zł (lub 0,65zł) i 6GB na internet.

Jak można przelać pieniądze z karty na inny numer?

Zależy jaka sieć. W orange wysyłasz smsa pod numer 8088 z kwotą i numerem osoby doładowywanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma byc "na jutro" mozesz zrobic sztuczke opisana w tej aukcji: https://allegro.pl/internet-orange-free-6gb...1690570072.html

Na aukcji jest napisane:

Kwotę z telefonu przelewam na inny numer, a na tym zostaje ok 0,45zł (lub 0,65zł) i 6GB na internet.

Jak można przelać pieniądze z karty na inny numer?

Znany myk - cały pic polega na tym że sam bonus w Orange free jest dużo atrakcyjniejszy niż podstawowa stawka a co najważniejsze bonus działa niezależnie od puli doładowania. To powinno być zrobione tak że wraz z kwotą doładowania spada stawka za 100kB (technicznie niewykonalne w przypadku oferty na kartę) stąd Orange nie jest w stanie zapobiec takiemu "kombinowaniu" w inny sposób niż rezygnacja z bonusowych transferów lub ekstremalna obniżka podstawowej stawki za 100kB.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobb,

Ale te złotówki może przelać osoba, która ma środki na karcie, czy tylko abonent?

Kurcze, to może w Tak-Taku też tak się da, bo doładowuję ciągle konto by utrzymać numer i już nazbierało się tam z 200zł. :)

//edycja

Z tego co wyszukałem, taka opcja jest tylko w Orange. :)

Zostają katalogi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności