Skocz do zawartości

Wirus na facebooku?


satin0

Rekomendowane odpowiedzi

może warto się wstrzymać z formatem kilka dni, być może uwzględni go aktualizacja bazy antywirusa, albo ktoś znajdzie rozwiązanie, w końcu nie jesteś sama ;)

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@esder , wierzysz w siłę avasta ? ;)

Avast może być pod warunkiem, że sie korzysta z dobrego firewalla, firefoxa i wtyczki noscript oraz mojej strony startowej ;) - od roku mam wirusy z głowy w rodzinie, tak co tydzień lub dwa musiałem albo robić format albo siedzieć i usuwać dziadostwo, jak jakaś niewiasta czegoś szukała w sieci :D Polecam wszystkim zrobienie własnej strony startowej z zaufanymi stronami - jedna z form oszczędności czasu, jeżeli jesteście specjalistami od rodzinnych infekcji :D

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@esder , wierzysz w siłę avasta ? ;)

Avast może być pod warunkiem, że sie korzysta z dobrego firewalla, firefoxa i wtyczki noscript oraz mojej strony startowej ;) - od roku mam wirusy z głowy w rodzinie, tak co tydzień lub dwa musiałem albo robić format albo siedzieć i usuwać dziadostwo, jak jakaś niewiasta czegoś szukała w sieci :D Polecam wszystkim zrobienie własnej strony startowej z zaufanymi stronami - jedna z form oszczędności czasu, jeżeli jesteście specjalistami od rodzinnych infekcji :D

Uaktualnij sobie erę na t-mobile na tej Twojej stronce startowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września 2010 jej nie tykałem, niedługo zrobie aktualkę;), bo na 1 rzut oka widzę, że parę stron juz nie działa:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale wydaje mi się , że recovery zniweluje problem na 100% a tak to jest jakieś minimum obaw ;p

bo niby usunęłam wszystkie wirusy tym "Malwarebytes' Anti-Malware" , ale przezorny zawsze ubezpieczony ;p

co do avasta ten nowy nie jest zły ;p chociaż właśnie dałam plamę bo miałam starego firefoxa i oprócz zapory systemowej to żadnego firewalla...

i od nowości kompa co mam go pół roku nie był robiony reinstal i w sumie nic się nie działo avast znajdował wszystko , a przed tym chyba i tak nic by mnie nie uchroniło w końcu sama to zainstalowałam ; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności