Skocz do zawartości

Wpisy z mp3, filmami - jakaś akcja ?


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

zgred i chyba w związku z tym dziwnym polskim prawem jakaś firma chce mnie sądzić o to co piszą blogerzy na swoich blogach ;)

paranoja jak dla mnie ale postanowiłem nie odpuszczać.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę byc karany za coś gdzie jestem tylko posrednikiem np przychodzi do ciebie onet i wykupuje sobie reklame ktora nie pododba się WP ... Ty jako posrednik nie jesteś stroną w sprawie

Chyba nie do końca trafne porównanie do tej sytuacji ;)

Co innego, gdyby na stronie pojawiły się "nagle" dziwne treści, a co innego jak akceptujesz przy moderacji stronę z anchorem "darmowe mp3" lub "wyszukiwarka mp3" i opisem - "ściągaj najnowsze hity za darmo". Swoją drogą, to na Twoim miejscu jeszcze bym poczyścił "pobieraj pełne wersje gier" i tym podobne ;)

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styx,

żadne z tych fraz nie łamie żadnych praw, kodeksów itd, itp.

ja prowadze hosting, myślisz że jestem w stanie sprawdzać kilka razy dziennie każdą domenę i subdomenę czy przypadkiem od czasu rejestracji nie pojawiły się na nich treści niedozwolone? podobnie jest w katalogach.

jak dla mnie nikt takich wpisów w katalogach nie musi usuwać, tylko dlatego że ktoś im przyśle maila z takim żądaniem, raczej usuwają lub nie przyjmują

aby się nie włóczyć po sądach, bo waściciele katalogów (głównie) to nie firmy i po prostu szkoda na takie zabawy czasu

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slawus: W którym miejscu napisałem, że te frazy łamią prawo? Łamaniem w polskiego prawa jest w jego myśl kradzież utworów prawa autorskiego i jakakolwiek pośrednia pomoc w kradzieży.

Jeśli dostajesz do katalogu stronę z takimi frazami, opisem i zawierającą wyszukiwarkę, to chyba nie jest trudno dociec czemu ona służy?

Ja osobiście zamiast rozważać czy te frazy "nie łamią prawa" i kto mi może kazać coś usuwać - mam na nie założone filtry. I święty spokój z durnymi mailami.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się lekko mylisz- jest dyrektywa UE ktora chroni moj interes w tym własnie zakresie ;) i to niejedna. nie mogę byc karany za coś gdzie jestem tylko posrednikiem np przychodzi do ciebie onet i wykupuje sobie reklame ktora nie pododba się WP ... Ty jako posrednik nie jesteś stroną w sprawie (choć w Polsce prawo jest dziwne i szkopuł w tym, że własnie w takim postępowaniu jestem stroną choć nie powinienem, mało tego - jestem nawet oskarżonym hehehe).

Zły przykład, bo Google nie podejmuje działań prawnych (nie wysyła pism, nie składa zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa etc.), a jedynie wstrzymuje wyświetlanie reklam w myśl postanowień swojego regulaminu, do których przestrzegania się zobowiązałeś zawierając z nimi umowę. Nie widzę tu możliwości powołania się na jakiekolwiek dyrektywy UE i zmuszenia Google do emitowania reklam na Twoich wbrew ich woli.

Edit:

P.S. Google AdSense TOS pkt 7.2 wersji polskiej:

Google ma prawo w każdym czasie i według własnego uznania zakończyć całość lub część Programu, rozwiązać niniejszą Umowę lub zawiesić, albo zakończyć uczestnictwo dowolnej Witryny w całości lub części Programu.

Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi? ;)

Kto jak kto, ale Ty na pewno pamiętasz o tym sprytnym zapisie i powinieneś zdawać sobie sprawę, że cokolwiek byś nie robił to ostatnie słowo należy do Google. C'est la vie.

This is your life and it's ending one post at a time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie neguję reakcji Google ;) ja ich doskonale rozumiem - ale rozjechaliśmy sie w temacie i tyle ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich Zgred właśnie nie rozumiem :)

Niech Google pierw zrobi porządek właśnie z takimi stronami, gdzie właśnie są wyświetlane Adsense bo jest ich mnóstwo reklam nasr.ne że nic nie widać a jak nie chce żeby ktoś dodawał je do katalogów i precli czyli zaśmiecał - linkował w celu indeksacji to niech je banuje i tyle tzn. te strony docelowe :D a nie jakieś chore +1 dodaje do serpów :)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moje wpisy polecą z katalogów Zgreda ;)

Decyzja Google dla mnie niezrozumiała. Coraz więcej ograniczeń, które moim zdaniem niewiele przynoszą..

Ale niestety zawsze będzie narzekać ten któremu stanie się krzywda...

A Zgreda oczywiście rozumiem;) Jest nakaz - więc trzeba coś z tym zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności