Skocz do zawartości

znow moja domena znikla z wynikow google


ironman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kiedys pisalem an tym forum ze po kilku miesiach zniknela mi z wynikow google domena www.stalowa-wola.net. Niedawno (miesiac temu) kupilem domene www.stalowa-wola.net.pl i zaczlem ja powli pozycjonowac - dodalem linki do katalogow, ponadto umiesilem na stronce (poprzedniej domeny).

Wszytko szlo ladni - i powli stornka sie piela do gory.

Niestety dziaij po odpaleniu programiku WEBCEO - zobacyzlem ze zarowno domena www.stlaowa-wola.net.pl jak i jej 2 subdomeny zniknely z wynikow w google.

Bardzo prosze powiedziec co moze byc tego przyczyna ?

Bo juz cos mi sie robi na mysl ze moge stracici druga domene ?

Co to Google mi wyrabia - a moze jakas konkurencja mi robi numery ?

Bardzo prosze o pomoc co mam teraz zrobic - gdyz naprawde to juz jest denerwujace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chyba google glupieje.

Bo na www.google.de mam mniej wiecje takie wyniki jak podales na screenach, lecz na google.pl nie ma mnie.

Nie wiem juz o co chodzi ;)

Jeszcze pytanko: moja inna strona www.stalowa-wola.net 2 meisiace temu wyleciala z wynikow na te 2 frazy co wczesniej pisalem/

Czyzby do SANDBOX ?

Kiedy moze ona wrocic spowrotem bo za nim mi "przepadla" byla juz fajnie wyozycjonowana.

A teraz najgorsze jest to ze dal domeny www.stalowa-wola.net na kazde frazy i slowa kluczowe wylecialy mi tez strony bedace SUBDOMENAMI tej domeny ?

Tylko najgorsze ze nie wiem czemu se tak stalo - bo nie stosowalem zadnych "dziwnych " praktyk.

To ze wylciala ta domena to jeszcze jako tako bym przezyl - tylko anjgorsze sa subdoemny ze stronkami moich klientow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie tylko sobie sprawdź wyniki na poszczególnych DC goglówka dostaje wariacji ostatnio i to jest przyczyna a strona jest i pokazuje sie w wynikach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności