Skocz do zawartości

Jak tak można - plagiat


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pozwać można ale nie sądze żeby przy obecnym ustawodastwie można było wygrać proces. Poza tym jakie straty to są dla takeij osoby? Kilkaset złotych? Nie sądze żeby aż tyle.

Ze 2 miesiące temu jakiś złośliwiec chciał połknąć transfer i zaczął odświeżać gwałtownie forum które hostuję dziewczynom, nie czułem tego bo robił to z neo+ tylko przez przypadek popatrzyłem na webalizera i przyciąłem go do 200 bajtów na sek :)

Ponadto napsiałem o tym na forum i wysłałem info do abuse tpsa. Koleś się już nie odezwał :) I szczerze mówiąć nawet nie chciało by mi się go pozywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się śmiałem w temacie ankieta "jak wam się podoba nowy styl" :) ano bardzo nam się podoba ja też taki chcę u siebie :)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki przypadek: jednemu z moich klientów jakiś #$% nabił przez tydzień 200GB transferu (wget na trzy jpegi). Facet dowiedział się o tym, kiedy przyszła faktura z Home.pl (przekroczenie transferu powoduje skrócenie okresu ważności konta - Business Server, limit 240GB na rok) - 600zł netto, ostatnia faktura była opłacona niecały miesiąc temu. Na razie została złożona (do home.pl) reklamacja - jeżeli odrzucą, prawdopodobnie dojdzie do żądania ujawnienia logów przez admina sieci, z której nastąpił atak. A co potem, to chyba wiadomo - 600zł piechotą nie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już prawie rok jak zgłosiłem do bowi, że gościu mi stronę w całości skopiował, a bowi tylko napisało, że nie mam do nich odnośnika i po pewnym czasie wywali posta z forum. Ale na szczęście nauczyłem się już tym nie przejmować :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzik: wyjatkowo rozgarniety jestes widze ... jesli chcesz byc chroniony przez jakas organizacje to chyba wyada oznaczyc strone to jest tak jak z naklejkami na budynkach "obiekt chroniony ...". Egoista ...

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności