Skocz do zawartości

opłaty allegro ,wyslali list ,groża windykatorem


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

do KRUKU tylko powyżej 200 zl chyba, poniżej 100 zl sąd nie kara bo to nie przestępstwo . A myślisz ze ktoś wykupi dług 30 zl?:D Myślisz że windykator będzie jechał samochodem 50 km za 30 zl? Myślę że mam to gdzieś i niech spadają na bambus z allegro już nie będę korzystał . Za te pismo właśnie nie zapłacę, bo tak!! :) I czytałem i wiem że pobierają ale nie wiedzialem że będą mi grozić hehe, myślałem że wpłacę przy okazji jak będę musiał coś kupić albo sprzedać .. A tak to koniec ,allegro nie Polskie nie wchodźcie na ta stronę, nie polecam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale jak wpiszą do BIKu to do konca życia kredytu nie zobaczysz.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominator ile Ty masz lat? 13, 14? Bo nikt nie ma takich problemów jak Ty, nikt nie zaśmieca forum problemami takimi jak Ty, nikt nie zawraca d..y problemami takimi jak Ty! Szkoda, że nie możesz trafić do BIKu, może jak dorośniesz, zrozumiałbyś jaką głupotę zrobiłeś olewając wezwania do zapłaty mimo iż wielokrotnie wiedziałeś, że masz jakieś zaległości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do KRUKU tylko powyżej 200 zl chyba, poniżej 100 zl sąd nie kara bo to nie przestępstwo .

???

A co ma kwota to windykowania? Mogą cię nawet windykować za 5zł (i co ma do tego przestępstwo?)

A myślisz ze ktoś wykupi dług 30 zl?

A dlaczego nie? Skoro firmy windykacyjne pobierają dla siebie drugie tyle...

Myślisz że windykator będzie jechał samochodem 50 km za 30 zl?

Przecież on za to nie będzie płacił tylko Ty - dłużnik. (sądząc po Twoich wypowiedziach to pewnie rodzice będą musieli zapłacić)

Myślę że mam to gdzieś i niech spadają na bambus z allegro już nie będę korzystał . Za te pismo właśnie nie zapłacę, bo tak!! tongue.gif

Bez komentarza. Dług się przedawnia chyba po 10latach - powodzenia :D

Dorośnij chłopcze.

PS. Po co robili te konta Junior na Allegro ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dywyn: w tej wersji tak :D i nie "kłamię" tylko "jestem w błędzie". uzywaj właściwych sformułowań plizz :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja niewiedza wzięła się sta, że ja tam wisze odkąd pamiętam :D i mają o mnie wszystko - nawet gupi poślizg w racie z 1999 roku :|

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominator ile Ty masz lat? 13, 14? Bo nikt nie ma takich problemów jak Ty, nikt nie zaśmieca forum problemami takimi jak Ty, nikt nie zawraca d..y problemami takimi jak Ty! Szkoda, że nie możesz trafić do BIKu, może jak dorośniesz, zrozumiałbyś jaką głupotę zrobiłeś olewając wezwania do zapłaty mimo iż wielokrotnie wiedziałeś, że masz jakieś zaległości..

Ty soczek, a może Ja po prostu pisze tak jak jest. Nie udaje świętoszka jak 90 % społeczeństwa w tym także Ty.Co to sobie na Facebooku powiększają piersi i zamazują pryszcze w paintcie . A o nielegalnym oprogramowaniu to nawet nie wiedzą co to jest . Jestem typowym Polakiem i krętactwo mam we krwi . A Ty mi tu udzielasz reprymendy i robisz z siebie świętego co to nawet nie rucha przed ślubem . Normalnie sami święci mnie otaczają szkoda że w rzeczywistości tak nie jest . A jeśli jesteś taki na prawdę na co dzień porządny i mądry to współczuje Ci bardzo bo wychodzi na to że jesteś po prostu głupi jeśli płacisz za wszystko za co ci każą . Czasem można być po prostu sprytniejszy i mieć ta satysfakcje że 30 zł będzie w kieszeni. Na pewno się przyda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności