Skocz do zawartości

opłaty allegro ,wyslali list ,groża windykatorem


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli jesteś taki na prawdę na co dzień porządny i mądry to współczuje Ci bardzo bo wychodzi na to że jesteś po prostu głupi jeśli płacisz za wszystko za co ci każą . Czasem można być po prostu sprytniejszy i mieć ta satysfakcje że 30 zł będzie w kieszeni. Na pewno się przyda!!

Życzę Ci z całego serca żeby ktoś kiedyś był "sprytniejszy" od Ciebie, chociaż to co robisz to dla mnie żaden spryt - to zwykłe złodziejstwo. Sprytny to będziesz jak unikniesz opłat, ale w granicach prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie wiem po co to pouczanie - jak chce tak robi, jak chce tak zrobi, jak go chcą to go ud.pią i tyle.

jego problem.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem typowym Polakiem i krętactwo mam we krwi. [..] współczuje Ci bardzo bo wychodzi na to że jesteś po prostu głupi jeśli płacisz za wszystko za co ci każą[..]

No nie ma to jak sprytny kombinator, który robi "przekręty" na 20 złotych :D Wypada tylko pogratulować niestety my tu wszyscy tacy starzy (>18 lat), więc już prawie nad grobem i nie czaimy tematu... ja bym jednak poszukał uznania wśród kolegów z podstawówki, jeszcze jak za zaoszczędzoną kasę kupisz piwo to dopiero będzie lans:)

Ogólnie - nie odpuszczaj i nie płacił. Być może dzięki temu w przyszłości unikniesz problemów ze "złodziejami" z banków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, np. firmie INTRUM JUSTITIA, po trzech latach dług urośnie o oszałamiającą kwotę 8zł. Dlatego mówię - 5zł na piwo, 20 na fundacje i olewaj pisma :D

Nie rozumiem. Namawiasz go do łamania prawa?

Zgodził się na regulamin, sprzedał niech płaci a 25 zł niech weźmie od Mamy z przyszłego kieszonkowego to jeszcze wciry dostanie i następnym razem smarkacz nie będzie płakał o 25 zł tylko uczciwie je odłoży ze sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Namawiasz go do łamania prawa?

Tak dla kontrastu i by sprowokować dyskusję (ogarnęła mnie niczym nieuzasadniona chęć potroll'owania :D) Bardziej niż jego zachowanie irytuje mnie straszenie dzieciaka konsekwencjami, które nie mogą zostać wyciągnięte, np. twierdzenie, że wpiszą go na jakąś magiczną listę i nie dostanie kredytu albo, że odsetki po kilku latach będą stanowiły kosmiczną sumę. I tak nie zapłaci teraz długu i kiedy okaże się, że to czym go straszyli "dorośli z forum" nie nadeszło, będzie czuł się pewniej w przyszłości.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapłacę ,ale w następnym miesiącu. Może... Bo jak człowiek sprzedaje kupuje to wszytko gra,ale jak się nie zaplaci 25 zł to wielkie halo ,po drugie to straszni zdziercy aby płacić dodatkowe pieniądze za umieszczenie fotki i innych pierdół toż to wstyd.
Wydaje ci się, że łaskę im robisz, bo im zapłacisz... "może". Nie płaci im, bo po co... tylko pamiętaj, że zapłacisz wielokrotność tej sumy co może czegoś cie nauczy i może nawet trafisz do krajowego rejestru dłużników.

Tak na marginesie to stawiasz się w świetle osoby z którą nie warto współpracować - ach brak słów ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. twierdzisz, że nikt nic nie zrobi? Moim zdaniem to sprawa hurtowo trafi do e-sądu który zaocznie wyda wyrok, a dług + koszta ściągnie komornik. Także odsetki nie urosną, ale dojdzie koszt monitów i ściągnięcia tego. No chyba, że allegro dba o image :D

I tak nie zapłaci teraz długu i kiedy okaże się, że to czym go straszyli "dorośli z forum" nie nadeszło, będzie czuł się pewniej w przyszłości.

I co z tego? Te sprawy są teraz AFAIK bardzo proste i wszelkie koszta ponosi dłużnik. Więc czemu tego nie ściągać? Jak nie allegro... to ktoś inny, albo dług po prostu jakaś firma odkupi. Wiadomo, że pewnie tragedii (więcej niż 150PLN do zapłaty) nie będzie :)

Śmiej sie,ale nic Ci nie zrobią jak ukradniesz do 100 :) Takie ponoć prawo

Ja bym się tam nie pieprzył z allegro tylko od razu ruszał na "zakupy" do jakiegoś Tesco, mógłbyś wynieść 99 lizaków. Ogólnie to gościowi administracja powinna nadać rangę "forumowego geniusza zbrodni" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tam nie pieprzył z allegro tylko od razu ruszał na "zakupy" do jakiegoś Tesco, mógłbyś wynieść 99 lizaków. Ogólnie to gościowi administracja powinna nadać rangę "forumowego geniusza zbrodni" :)

Nie namawiajcie go do czegoś takiego, bo później będą posty na forum "ochroniarze z tesco mnie rewidowali - co ja biedny teraz zrobię"

dominator1 mam do Ciebie dwie prośby:

1. Podaj swojego nicka z allegro, żebym przypadkiem czegoś od Ciebie nie kupił i nic Ci nie sprzedał

2. Wejdź do swojego ulubionego klubu i nie zapłać za drinka, ochrona Ci wyjaśni ile dentysta może zarobić na 25-u złotych :D

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest norma...Allegro zawsze wysyła takie listy a przedtem upomnienia mailowe. Od otrzymania takiego listu masz jeszcze czas na zapłacenie czegos takiego zazyczaj kilka tygodni ale radze zapłacić jak najcześniej..

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności