Skocz do zawartości

"Etyka" pozycjonowania


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy da się sprawdzić jakoś czy dana strona jest "etycznie" pozycjonowana, gdyż moja strona jest pozycjonowana od czterech miesięcy przez daną firmę....

Wczoraj dostałem oferte od konkurencyjnej firmy która stwierdziła że nasza strona jest "nieetycznie" pozycjonowana i może zostać zbanowana

Bardzo proszę o radę gdyż boję się że mója strona (sklep) moze zostać zbanowana przez google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie był to mail, tylko kontakt telefoniczny....

Z tego co mi wiadomo pracownik zajmujący sie reklamą wypełnił wycene pozycjonowania danych słów

Dostałem telefon z pytaniem czy strona jest aktualnie pozycjonowana, następnie po sprawdzeniu jakiś informacji do strony Pani stwierdziała ze strona jest nieetycznie pozycjonowana i moze zostać zbanowana ,,, natsepnie wysłała oferte na słowa kluczowe na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dowiemy sie jak sie podpisał/a ??? czy nie ???

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki zwyczaj jest, że jak się chce zareklamować swój produkt, to się mówi jaki chu....wy jest ten którego akurat używasz. Kompletnie olej takie maile, podobnie jak należy olewać inne produkty jadące na tym jaki to zły jest wytwór konkurencji.

Tak swoją drogą, ciekawe czy to tylko u nas tak jest...

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności