Skocz do zawartości

"Etyka" pozycjonowania


Rekomendowane odpowiedzi

w mailu nic nie ma o tym ze strona jest żle pozycjonowana, mail był tylko z wyceną słów kluczowych i opisem ich firmy

wiem ze kazdy chce zdobyć kleinta, ale trochę się tym przestraszyłem gdyż sklep na siebie zarabia

nie ukrywam ze płace za pozycjonowanie niskie ceny, bez umowy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytać, czytać, czytać ...

przypominam ze pracownik wypełnił wycene u nich na stronie i dlatego dzowniła
W tej sytuacji nie ma mowy o reklamie czy "wyłapywaniu" klientów konkurencji. Skoro sam się zgłosił to dostał informację. Można jedynie uczepić się "etycznego" pozycjonowania.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 2 takie firmy.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać, czytać, czytać ...
przypominam ze pracownik wypełnił wycene u nich na stronie i dlatego dzowniła
W tej sytuacji nie ma mowy o reklamie czy "wyłapywaniu" klientów konkurencji. Skoro sam się zgłosił to dostał informację. Można jedynie uczepić się "etycznego" pozycjonowania.

Dokładnie i dlatego się przestraszyłem tego banu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda forma pozycjonowania w mniejszym lub większym stopniu naraża stronę na bana. Tylko postępowanie zgodne z wytycznymi wyszukiwarki takie ryzyko minimalizuje, ale jest nieskuteczne :D

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem oferte od konkurencyjnej firmy która stwierdziła że nasza strona jest "nieetycznie" pozycjonowana i może zostać zbanowana

Jak by nie patrzeć nie chciałbym żeby ktoś kiedyś tak określił moją pracę. Niezależnie w branży SEO czy innej.

Taka forma kontaktu, próba podkupienia klienta, jest właśnie nieetyczna :)

Piszę choć pewnie dla większości jest to jasne.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich będzie po prostu wysłania mailingu do swoich klientów i poinformowaniu ich o tym, że inne firmy stosują takie nieetyczne metody aby przechwycić klientów.

Dobrze będzie też nowych o tym informować ;).

baner-seostationv2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mam takich Klientów, że zanim coś zrobią to dzwonią, piszą emaile: o co hosi?, ostatnio doś sporo mam informacji, że jakas firma chce zarejestrować domene - np. *.com - Klienta, ale ten jako własciciel domeny *.pl ma prawo pierwokupu po atrakcyjnej promocji (tylko! 200-300 zł brutto rocznie)- niby stare, ale ostatnio cuś znowu wysyp cwaniaków z miodem w uszach :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda forma pozycjonowanie jest niezgodna z wytycznymi google. Czy przypadkiem ta 2 firma co napisala do Ciebie to nie sunrise systems ?

To jak pozycjonować w 100% zgodnie z wytycznymi google? Pisac wysokiej jakości rozpoznawalne treści i przedstawiać użytkownikom na portalach społecznościowych i liczyć że się zaciekawi użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak "100% zgodność" ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred, chyba jest jednak, robisz stronę, wrzucasz na serwer, zgłaszasz przez formularz G stronę (jest jeszcze taki? bo nie w temacie jestem) i czekasz a ludzie zaczną sami linkowac Twoją stronę. Oczywiście istnieje ryzyko, że ktoś Cię poczęstuje linkami z SWL, czy jakims blastem, ale Ty jesteś czysty ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności