Skocz do zawartości

"Etyka" pozycjonowania


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomcyks1 - piszesz, że twoja strona jest pozycjonowana 4 miesiące. Moim zdaniem, jeżeli są efekty pozycjonowania to czym się przejmujesz. Wątpię aby jakaś firma wyłącznie "etycznie" pozycjonowała, a jak już tak będzie robić to śmiem wątpić aby były zadowalające rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiedyś zastanawiałem się nad istotą "etycznego" pozycjonowania. Jedyna rzeczą jaka się nie kłóciła z wytycznymi G byłaby optymalizacja strony. A dalsze pozycjonowanie? Jaki pozycjonowanie, długi urlop i modlenie się o wzrost pozycji w sposób naturalny.

{x|X|:|;|=|8}{|-}{D|P|)|>|]} - Random emoticon generator!

Twórczość mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dowiemy się co to za "etyczna" firma ? Moim zdaniem należałoby upubliczniać takie zachowanie bo jest to raz, że świństwo a dwa, że nieetyczne postępowanie w biznesie.

No i mała prośba, nauczcie sie w końcu do cholery odróżniać filtr od bana :D bo IMHO na "banana" trzeba sie nieźle zapracować i nawet zatrudnionemy niewidomemu w firmie SEO (bez urazy dla poszkodowanych tą przypadłoscią) ciężko jest na tegoż "banana" zapracować ...

PS

niedługo premiera fragmentów audytu SEO strony pozycjonowanej przez Sunrise System w kontekście publicznych wypowiedzi ich kierownika działu pozycjonowania i ich rzecznika prasowego :) (oj będzie się działo)

wywiad tutaj

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Etyczne-po...ca-2277058.html

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że firma Nieziemski Księżyc :D zaszła paru osobą nieźle za skórę.

Jeśli chodzi o mnie to klienci na ogół dzwonią i łatwo można im wytłumaczyć o co chodzi z ich raportem. Nie popieram ich "technik" ale idę o zakład, że co najmniej kilka firm z branży pójdzie ich drogą i stworzy podobny raport.

SS nie byłby tak duża firmą gdyby nie te raporty, jedynie forma ich wykonania pozostawia wiele do życzenia. Osobna kwestia to jak pozycjonują, robić SWL-a ze stron klientów bez ich wiedzy to "lekka" przesada...

pozycjonowanie-stron-afterweb.png  Skuteczne pozycjonowanie stron, więcej na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobna kwestia to jak pozycjonują, robić SWL-a ze stron klientów bez ich wiedzy to "lekka" przesada...

Za ich wiedzą zawartą w umowie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jest to firma z Poznania...

Hmm miałem podobny telefon na jedną ze swoich stron graficznych, Pani tak zawijała na słuchawce, że ledwo ją rozumiałem co ona do mnie gada, a polskiego się uczę już długo, odkąd potrafię mówić o ile pamiętam;)

Tamta pani reprezentowała szacowną firmę Prokrijejt (po polskiemu piszę, wiadomo o kogo chodzi;), wspominając o etycznym pozycjonowaniu wlasnie itp. Dopiero jak sie zapytałem tak dla picu na jakim skrypcie stawiają zaplecze to Pani zwieszkę zaliczyła typu "yyyyyyyyyyy": (bo zapewne tego w skrypcie, który czytała lub wykuła na blache nie było.)

Czasami pada wiele zapytań, gdzie klient pisze, że nie jest zadowolony z wyników obecnej firmy bo jest na średnią frazę nie 1wszy a 3ci. Dlatego moim zdaniem jesli chodzi o etyczne pozycjonowanie, to albo klient chce mieć etyczne i ładnie robione ale płaci za całokształt, bo jak chce efekt w pierwszej 5tce na cięzką frazę + pozycjonowanie etyczne, to chyba chce zbyt wiele:) Wiec skoro masz efekt nie ma się co rozczulać nad zmianą usługodawcy.

Takie moje skromne zdanie oczywiście nie śmię rzec, że nieomylne;).

DARMOWY Katalog Stron

...i jeszcze jeden zadbany Katalog Stron

Portal Reklamowy - Baza Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ta etyka. To tak samo jakbyś z gościem na solówkę wyszedł i powiedział mu: tylko mnie etycznie uderzaj.

:shout:

Olej ten temat. Na początku linkuj wartościowo - jak już domena chwyci staż i odpowiednią ilość linków to leć z blasta po dłuższym okresie. Albo spróbuj zaryzykować jak Kojotek powiedział na SEO Konferencji. Przed wykupieniem domeny poleć blasta, odczekaj tydzień żeby nikt do Ciebie się nie przypierdzielił, wykup domenę i linkuj dalej spokojnie.

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności