Skocz do zawartości

Bedzie masakra za nie przechodzenie numerkow


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ale w brukseli beda pracowac nad "nami" za to ze nie wprowadzono derektywy o przechodzeniu klientow do innych sieci z numerem to jest denerwujace dla mnie tez bo walcze wlasnie o to z pania ERA :( i niech im dadza po du**e wszystkim dla mnie po wizycie w USA dwa lata temu i kiedy zobaczylem telefony z krutkofalowka i najtanszy abonament za kilkanascie dolcow z pakietem 100 godzin to mnie rozwalilo i niech sobie ci nasi operatorzy wsadza w du.... te promocje swoje z minutami "za darmo" minuty za darmo powinny byc na wszystkie sieci i to juz w momenncie kiedy umozliwiono hurtowe wykupywanie minut przez operatorow.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram - jak widzę te nasze "promocje" to nie wiem, śmiać się czy płakać. A z jaką powagą tłumaczą sprzedawcy ile to też oni "darmowych" minut dają... :( Jak by z takimi "promocjami" w USA wyskoczyli, to by ich ludzie śmiechem zabili. No ale my jesteśmy "Dziki Wschód"...

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie art. 71 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo Telekomunikacyjne (Dz. U z 2004r. Nr 171, poz. 1800), Abonent będący stroną umowy z dostawcą usług zapewniającym przyłączenie do publicznej sieci telefonicznej operatora może żądać przy zmianie operatora przeniesienia przydzielonego numeru do istniejącej sieci innego operatora z zastrzeżeniem, iż uprawnienie to nie dotyczy przenoszenia numerów pomiędzy stacjonarnymi i ruchomymi publicznymi sieciami telefonicznymi.

regulacja w polskim prawie istnieje, operator, ktory spelnia ja:

https://www.plusgsm.pl/promocje/witamy_w_plusie/

conajwyzej mozna "popracowac" nad pozostalymi sieciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym jakiś czas temu krótką notkę we Wprost. Oby uporali się z tym jak najszybciej (sam planuje przeprowadzke, a numer z chęcią bym zachował).

Jednak jest i pewien, może nieważny kruczek, ale dla tych, którzy zwracali uwagę na to, jak zaczyna się numer, do którego dzwonią, mogli wiedzieć, czy dzwonią do swojej sieci (gdzie jest taniej, czy też za darmo), czy dzwonią na zewnątrz -- a teraz, w przyszłości, już _chyba_ nie.

Oczywiście, jestem za jak najszybszym wprowadzeniem owej unijnej dyrektywy.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by z takimi "promocjami" w USA wyskoczyli, to by ich ludzie śmiechem zabili.

Nie wiem czy aby napewno. W USA płaci się za rozmowy przychodzące i wychodzące, więc ciężko jest porównać promocje. Ogólnie to wydaje mi się, że w Polsce technologia komórkowa jest bardziej rozwinięta niż w USA.

Co do trzymania numerów, to dopiero od niedawna moża zmieniać firmy przy tym samym numerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych promocji to prawda - sam sie zastanawiam czy niebyloby mi taniej wziasc tel. w anglii albo usa i dzwonic w polsce przez roaming jako miedzynarodowe - przy tych naszych cenach to kto wie czy by nie wyszlo taniej :-]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowsza infrastrukture niz USA. Tu jest lepiej. Ale zdaje sie, ze caly czas ja splacamy. Do tego jest jeszcze spory rynek na nowe komorki, dlaego mamy tanie telefony, a drogie rozmowy. Poprostu nie jestesmy dojrzalym rynkiem telekomunikacyjnym. Jesli dodac silny monopol w tle, to ja sie wcale nie dziwie cenom.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA rozmowy tez nie są tanie.

Michał. W Polsce telefonia/internet są najdroższe na świecie (lub w ścisłej czołówce). W liczbach bezwzględnych. A przeliczając proporcjonalnie do zarobków, to...

:D

Pozdrawiam, J. :)

P.S. BTW, testowałem nawet ostatnio telefon bezprzewodowy z 2ma słuchawkami i intercomem (zasięg 15km), ale niestety nie sprawdza się. Mam u siebie 5 telefonów z abonamentami (w drodze jeszcze 2), więc już nawet po złożeniu samych abonamentów wychodzi odczuwalna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nawet nie musi mieec drogiego abonamentu wystarczy ze wykupuje sie usluge takiej "krotkofalowki" ktora jest w telefoni i gada sie do oporu nie dziala tylko w gorach i i w newadzie z wiadomych wzgledow ... dla mnie to jest bomba.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze Wprost z tego tygodnia jest informacja, o pozwaniu Polski przez Komisję Europejską przed Europejski Trybunał Sprawiedliwości.

za niewdrożenie unijnej dyrektywy dającej klinetom sieci telefonicznych prawo do zachowania numeru przy zmianie operatora.

Osoby zmieniające operatora stacjonarnego będą mogły zachowywać numer dopiero od nowego roku.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeszedlem z idei na ere - to chyba taka tradycja jest - 2 rachunki niskie, trzeci - 270 zl :] juz zaczynaja - to sie spoznie z zaplata ze 2 tygodnie coby sobie nie mysleli ze moga ze mnie zdzierac :D

a moglem za to kupic tyle innych fajnych rzeczy :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności