Skocz do zawartości

Sposób na linki ;)


My4tic

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna kwestia... jakiś czas temu byłem straszony sądem przez autora KQS. Wyznaczono mi datę usunięcia wpisów ma moim blogu, które dotyczą tego, moim zdaniem, śmiesznego oprogramowania. Sprawę skonsultowałem z dobrymi prawnikami i okazało się, że to całe straszenie jest gów** warte.

Szanowni Państwo,

Sprawa przeciwko Panu Leśniakowi i jego szkodliwej działalności jest cały czas w toku. Pojawił się tylko problem z uzyskaniem danych adresowych tego człowieka, ponieważ Pan Leśniak nie ma odwagi ich przesłać.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawi mnie niezmiernie czy Pan Krzysztof Szmelcer złożył też pozew przeciw sobie i swojej szkodliwej działalności na rzecz KQS. Nie od dzisiaj wiadomo jaki poziom supportu oferuje i jak olewa swoich klientów. To prędzej czy później doprowadzi do jedynej oczywistej sytuacji czyli odpływu klientów. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze platformy z dużo większymi możliwościami, a KQS zaczyna przypominać osCommerce, który też miał czasy świetności po czym został wyparty przez nowsze rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum

Wracając do tematu może powinien się wypowiedzieć użytkownik tego forum o ksywie Mariusz. Moją wiarygodność powinien potwierdzić, doświadczenie również. No tak, zapomniałem... czy on też nie należy do koła wielbicieli KQS? No cóż, może jednak zachowa odrobinę obiektywizmu. Aha, redvan, dlaczego nie wymieniłeś "zabawek googla", które ja podałem na PW? Nie wiesz czym jest gmail lub google toolbar czy może celowo? A może Pan kaka nie pozwolił?

Cały czas czekam na te dane adresowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posty, a komentarze... nie są usuwane, a po prostu niezatwierdzane... na chwile obecną jest ich pięć, z czego cztery pańskie. Piąty ma treść "fakt wlasciciel kqs to pajac z brakiem wyobrazni, mozna powiedzieć taki nieudacznik życiowy co szuka problemu w klientach, ZDECYDOWANIE ODRADZAM KQS lipa", czy mam zatwierdzić? Jeden z pańskich zawiera "Przy okazji pozdrowienia dla Krzysztof Leśniaka, oszusta, złodzieja i manipulatora.", czy to również mam zaakceptować? Dwa inne to wczorajsze wpisy, w mojej ocenie będące przejawem frustracji (jeden zawierał linki do publikacji, takie same zostały wstawione na PiO przez Pieska Laszka). I został jeszcze jeden z zapytaniem o moje dane teleadresowe.

To tyle w temacie moralności Kalego i cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta cała hucpa jest przez stopkę, w której jeden z użytkowników wspomniał o migracji z oprogramowania, to rzeczywiście jest co najmniej śmieszne, że aż straszne :) Zgodzę się, użytkownik @Lesiu dość emocjonalnie podchodzi (blog, screny, itp) jednak kpiną jest to, co uprawia Pan KQS-Projekt i administracja/moderacja tamtego forum. Serio, nie jest Wam wstyd z taką krucjatą się wychylać?? Macie po .naście lat, czy co? Nie, nie chodzi o to, że wyrzucacie użytkownika, czy też zmieniacie stopkę - bardziej chodzi o kompletny brak klasy i honoru, by powiedzieć zwykłe wypier.... ! Wasz cyrk i wasze małpy, a dorabianie do tego tysiąca powodów, z niezadowoleniem autora KQS na czele, to tylko zwykła podłość. Zdajecie sobie chyba sprawę, że klient ma prawo być niezadowolony z softu, a pyszałkowaty twórca (bo kto tak może bić pianę o takie byle co) może co najwyżej sobie odreagować na fotelu w domu - a nie wpływać (teraz już chyba zależne) forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta cała hucpa jest przez stopkę,

A jeżeli nie? To co?

Nie znam tematu - nie wypowiadam się!

kpiną jest to, co uprawia …moderacja tamtego forum. Serio, nie jest Wam wstyd z taką krucjatą się wychylać?? Macie po .naście lat, czy co? Nie, nie chodzi o to, że wyrzucacie użytkownika, czy też zmieniacie stopkę - bardziej chodzi o kompletny brak klasy i honoru, by powiedzieć zwykłe wypier.... !

No cóż, jeśli kpiną uważasz karę na upublicznienie wiadomości PW, napisz coś do mnie a ja to puszczę w świat.

Jeśli nie wiesz co to PW, to w zasadzie nie mamy o czym mówić.

WYRAŹNIE napisałem - ban był za upublicznienie PW i nie ma znaczenia temat. Każda osoba nie szanująca prywatności dostanie to samo.

Brak klasy to ma niestety L i ubolewam nad tym, bo inaczej go dotychczas oceniałem.

Ostatnio zarejestrowany użytkownik z tamtego forum:

KQSToSyf

Przypadek?

ŻENADA

A miałem nie karmić TROLI

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

del cytat

Szanowny Panie kazek76

Z człowikiem o pseudonimie Lesiu nie sposób normalnie dyskutować. Wiele razy prosiłem go o wyjaśnienie czego tak właściwie chce lecz nigdy nie udało mi się uzyskać odpowiedzi. Można być niezadowolonym z oprogramowania, bo nikt nie gwarantował że spełni ono jego oczekiwania. Jednak jest pewna różnica między byciem niezadowolonym, a publicznym szkalowaniem softu i jego autora oraz gromadzeniem negatywnych komentarzy w większej części nie mających związku z rzeczywistością (pomówienia). Komentarze na blogu Pana Leśniaka są w większości anonimowe i często umieszczane przez konkurencyjne firmy. Dla autora bloga taka sytuacja jest jak najbardziej na rękę i nie ma zamiaru moderować takich wpisów bo niby na jakiej podstawie? Przecież spełniają one kryteria jego działalności. Kolejną sprawą jest pozycjonowanie tej właśnie strony na frazę KQS za pomocą innych stron będących w posiadaniu tej samej osoby jak również za pomocą wspomnianych podpisów na forach internetowych.

Kupiłem kiedyś program księgowy i nie spełnił on moich oczekiwać. Mam teraz założyć stronę na której będę zbierać negatywne komentarze niezadowolonych użytkowników i firm konkurencyjnych?

Kolejna istotna kwestia to aktualność tych wpisów na blogu, które są mocno przestarzałe i nie mają związku z obecną sytuacją. Na pytanie czy aktualna wersja nadal zawiera opisywane "błędy" nie ma odpowiedzi ze strony autora bloga, ale jakimś cudem szybciutko odpowiada na komentarze umieszczane pod innymi wpisami.

Nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce i uczciwej konkurencji. Są jednak pewne granice i jeśli Pan tego nie rozumie to bardzo mi przykro z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KQS-Projekt zatrudnij kogoś dobrego od PR bo nie ma nic gorszego jak właściciel firmy próbujący emocjonalnych działań w obronie swojego produktu. To jest strzał w stopę a przekonały się o tym między innymi takie firmy jak Knorr czy mBank. Marka kojarząca się z przepychankami na forach, blogach czy z sądami to nic dobrego dla firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na te dane adresowe.

Nie rób jaj. Idziesz do sądu to działaj, bo potem będziesz się tłumaczył, że sprawy przed sądem nie było, bo Lesiu nie podał danych adresowych.

A jak już wyślesz pozew, to nie zapomnij go tu wkleić. Przynajmniej będzie wiadomo dokładniej o co chodzi w tym sporze - czy o jakość oprogramowania, czy o czyjeś podrażnione ambicje, czy może o jeszcze coś innego.

Qbexus ma rację. Wizerunkowo naprawdę sporo ryzykujecie. Trzeba uważać żeby Pijar nie zamienił się w Pijardolenie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zarejestrowany użytkownik z tamtego forum:

KQSToSyf

@Mariuszu

Napisałem prosto, "jeżeli" bo tak po przeczytaniu tego tematu wychodzi i wyraźnie wspomniałem, że wg. mnie @Lesiu podchodzi nazbyt emocjonalnie, publikując to na blogu. Nie interesuje mnie też publikacja PW - ważna jest tylko przyczyna tego zamieszania. Stopka - niepochlebna produktowi, czy też informacyjna, o migracji z jednego produktu na drugi, bo chyba o to na początku poszło? Reszta to już tylko mało istotne przepychanki. Dalej uważam, że to brak klasy - bo niby dlaczego usuwaliście informację o darmowej migracji z jednego systemu na drugi? Jak myślisz? Czy Microsoft, jak obrażony dzieciak, to samo by robił, gdyby w stopce pojawiała się informacja o pomocy w darmowej migracji z produktu Windows na system Linux? Serio, tak wam ta stopka przeszkadzała, by ją na prośbę autora oprogramowania zmieniać? Jeżeli było "coś" przed tą stopką i jeżeli był inny powód jej usunięcia, a ja o tym nie wiem, to przepraszam - wypowiadałem się tylko na podstawie przeczytanych i dostępnych informacji, dokładnie zaznaczając "JEŚLI".

Druga sprawa to mój wybrany cytat. Nawet nie zwróciłem na to uwagi, kto się rejestrował na forum i kiedy - czy to by pokazać zaplecze @Lesia, czy też opiniując nieładnie oprogramowanie. Teraz mi już nie mów, że także nie podchodzisz do tego emocjonalnie, bo nie wyrażałem opinii o administracji forum, zestawiając jej z konkretnym produktem. Niestety nie w sposób zauważyć, że Tobie jak najbardziej leży na sercu ten produkt, wyłapując takie błahostki i infantylnie zaznaczać, jaki to pojazd się kupiło.

Panie @KQS-Project

Z tego co zrozumiałem, @Lesiu dość jasno sprecyzował co mu na sercu leży i jakie ma zastrzeżenia wobec oprogramowania, którego (przyznam się bez bicia) nie znam, tym samym nie wiem jaka jest prawda. Jednak naprawdę nie o to mi chodziło w tej całej dyskusji, tylko o brak klasy! Jest takie fajne powiedzenie "Prawdziwa cnota, krytyki się nie boi" - jako autor, powinno się wziąć do serca uwagi i poprawić błędy (jeśli są) a na nieuzasadnioną krytykę odpowiedzieć, w żadnym wypadku nie wdając się w przepychanki. Z dostępnych materiałów, nie widzę aby usunięta stopka wyczerpywała znamiona czynu zabronionego, więc wpływanie na jej usunięcie jest jak najbardziej nieuzasadnione i TO właśnie komentuję, nie wdając się kompletnie w meritum sprawy, całego tego "szkalowania" - bo wspomniałem, nie wnikam czy to prawda, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności