Skocz do zawartości

OmniSSP


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

1 - tak wygląda u mnie zakładka z niezweryfikowanymi mailami :

dm-2BZQ.png

2 - OMNI SSP pobiera maila nie kasuje ich lub nie oznacza sobie ze juz pobrało i pobiera jeszcze raz dzięki temu z 300 dodań aktualnie już mam 34 000 dodań ;] dubluja sie wieeeeele razy ...

ogólnie szkoda gadać.

dm-3HNG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dokładnie.

ktoś to testuje zanim puszczacie aktualizacje!!!

edit:

Już nie mam siły do profesjonalnej firmy która to wydaje mega "profesjonalne" oprogramowanie

Mam projekt który ma wg SSP ponad 30000 linków :) ale po odfiltrowaniu SB zostaje UWAGA 13 unikalnych url'i reszta to duble które z dnia na dzień rosną, jak tak dalej pójdzie to dodając wpis do jedno katalogu będę miał ponad 1mlm BL :).

Zabierzcie się k...wa do roboty a nie róbcie z użytkowników ALFA TESTERÓW! !!!! !!!! !!!! !!!!

Sorka za rozmiar fonta ale już nie mam siły do profesjonalistów spod znaku OMNI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, aż strach ją robic, ale w sumie czy może byc jeszcze gorzej ;]

zaraz sie przekonamy ;]

-----edit---------------

ok powiedzmy żę coś tam zrobione ale:

chce zobaczyc linki w projekcie którym mam 91 000 linków

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 75 bytes) in /home/***********/domains/*******.pl/public_html/laravel/database/eloquent/model.php on line 0

poza tym czy nowa wersja ssp zrobi coś z projektami które maja po 91 000 linków, 45 000 etc ? tymi dublami ?

w zakładce niezweryfikowane zniknęły buttony weryfikuj oraz usuń, a po zaznaczeniu maila do weryfikacji i wybraniu z menu rozwijanego " Weryfikuj" opcję "zaznaczone" dostawia do adresu znak "#" i nic nie robi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie szlak trafia co mnie podkopciło przechodzić na nową wersje stara działała jako tako, a teraz co mi z niej skoro wszystkie linki pobrała nowa wersja i usunęła ze skrzynki a przechowuje to w sobie, z czego nie da się korzystać masakra....

już 2 aktualizacje wypuścili które w sumie z jednego problemu zrodziły wiele innych ;] strach się bać co przyniosą kolejne, i przy której końcu soft będzie działać tak aby można było z niego korzystać...

ale żeby mieć 2 problemy i zrobić z nich 6 to trza mieć talent to im trzeba przyznać ;] pro programiści tam pracują;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności