Skocz do zawartości

OmniSSP


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chodzi o nowy system zabezpieczeń Google

i158206_Przechwytywanie.JPG

Rozwiązanie problemu (pracujemy nad automatycznym systemem do odpowiadania na pytania)

- Wgraj na hosting dowolne "php proxy" tam gdzie masz OmniSSP

- Przez to proxy zaloguj się na maila w Google i odpowiedz na pytanie

opcja 2

- Używaj OmniSSP na IP z PL (zakładam że sam jesteś z PL i z takiego IP się łączysz z Google)

Polecane skrypty do php proxy:

- www.glype.com (obecnie nie działa ;) ) (ten skrypt jest w katalogu glype w każdej kopi OmniADD więc wystarczy pobrać katalog z OmniADD i wgrać na swój hosting)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytaj się swojego usługodawcy na jakim porcie jest poczta żeby się z nią połączyć (może być nie standardowy) zazwyczaj jest to port 110 tak jak mówili poprzednicy. Chodź jeśli mówisz że to nie działa to coś mi się czuje że problem jest z złą konfiguracją samego programu do połączeń z pocztą (opcja 2 sprawdź czy jest zainstalowany IMAP na serwerze - sprawdzasz to przez phpinfo i tam powinna być informacja że jest IMAP)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytanka za kolegę :

1) co znaczy błąd 5000 przy instalacji?

2) czy ktoś próbował łaczyć się ze skrzynką pocztą założoną na domenie znajdujacej sie na serwerze hekko? jakie podawaliście nazwy portów itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytanka za kolegę :

1) co znaczy błąd 5000 przy instalacji?

2) czy ktoś próbował łaczyć się ze skrzynką pocztą założoną na domenie znajdujacej sie na serwerze hekko? jakie podawaliście nazwy portów itp?

1) Odpal https://twojadomena.pl/instalator.php w przeglądarce

2) Ja próbowałem, jest jakiś problem z certyfikatem hekko i program nie działa tam prawidłowo, teraz czekam na rozwiązanie tego problemu, mam nadzieję że to szybko zrobią...

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonusz, konsultowaliśmy tę sprawę z autorem. Błąd nie jest po naszej stronie. Używasz ustawień SSL, przez co jest błąd z połączeniem.

wiec jakich konkretnie ustawien nalezy uzywac?? jaki port?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności