Skocz do zawartości

OmniSSP


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Co do poczty polecam o2.

Wszystko działa swietnie (mam bez ssl)

Być może właśnie dlatego, że wszędzie się poleca o2 to zaczeli się "czepiać ";) ostatnio rejestrowałem 6 kont (ręcznie, co pare minut) i po 3 godzinach jedno z kont zostało zablokowane, odpowiedz z supportu : masowe zakładanie kont, nie ma możliwości odblokowania konta" :P) napisałem, że uruchomiłem kilka nowych stron i chciałem do każdej z niej przyporządkować nowe konto, ale już bez odzewu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jakich konkretnie ustawien nalezy uzywac?? jaki port?

Standardowych. POP3 to port 110 :)

tak tez robilem. w takim razie teraz pileczka po stronie autorow SSP. bo nie dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy już z Hekko na temat tego problemu - postaramy się szybko temat zamknąć

PS: na 2 kontach w hekko i jednym w jupe działa poprawnie wiec coś mi się zdaje że problem jest po twojej stronie ale jeszcze sprawdzimy dokładnie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: na 2 kontach w hekko i jednym w jupe działa poprawnie wiec coś mi się zdaje że problem jest po twojej stronie ale jeszcze sprawdzimy dokładnie

heh. to albo jednak nie 110 i bez SSL albo nie wiem. bo te 4 pola wypelniam prawidlowo. a i tak nie dziala. i nie tylko mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: na 2 kontach w hekko i jednym w jupe działa poprawnie wiec coś mi się zdaje że problem jest po twojej stronie ale jeszcze sprawdzimy dokładnie

heh. to albo jednak nie 110 i bez SSL albo nie wiem. bo te 4 pola wypelniam prawidlowo. a i tak nie dziala. i nie tylko mi.

WYSTĄPIŁ BŁĄD:

CERTIFICATE FAILURE FOR MAIL.POZYCJONUSZ.PL: SELF SIGNED CERTIFICATE: /C=PL/ST=POMORZE/L=GDA\XC5\X84SK/O=HEKKONET/CN=*.HEKKO.NET.PL/EMAILADDRESS=HOSTMASTER@HEKKO.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co jest nie tak, prawdopodobnie jutro wyjdzie aktualizacja z jedną nową funkcjonalnością a mianowicie integracja z naszym programem do pingowania OmniPING.

jest szansa na dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgodnie z obietnicą pojawiła się aktualizacja a w niej poprawiono sporo błędów. W tym nie powinno już wywalać błędów z certyfikatem. Testowałem na koncie hekko i działa wg ustawień, które dałem wcześniej.

Co dodatkowo poprawiłem?

- eksporty, w niektórych słowach kluczowych był znak nowej linii

- czasem źle się pobierał link do wpisów z maila (ok 1% przypadków)

- czasem źle wykrywało że niby nie zaakceptowano wpisu a był zaakceptowany (ok 4% przypadków)

- teraz jak wyrzuci błąd jakiejś poczty to będzie informacja o którą chodzi (to dla tych co mają kilka kont mailowych podpiętych)

- lepsze wykrywanie czy mail jest z seokatalogu (zdarzało się że pobierał jakieś linki "nie na temat" z maili innych)

- i kilka innych drobnostek

Ja na moich 3 kontach pocztowych mam teraz 100% skuteczność (ręcznie przeliczone i sprawdzone).

Przypominam, że podpięte konta pocztowe najlepiej używać tylko do seokatalogów, zdarza się że inne maile jak zostaną źle wykryte psują raporty.

Przypominam też, że skrypt usuwa wiadomości, które już pobrał więc dobrym sposobem jest włączenie opcji automatycznego przenoszenia usuniętych maili do kosza a nie całkowite usunięcie. To tak na wypadek jakby ktoś chciał ręcznie potem sprawdzać poprawność działania albo mieć kopie tych maili.

Aktualizacja do pobrania z panelu klienta (tylko 3 pliczki do podmiany).

Edycja:

literówki

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A co w przypadku, jeśli mamy odrzucenie, dodamy do katalogu stronę ponownie i strona zostanie zaakceptowana, jest to uwzględniane?

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności