Skocz do zawartości

OmniSSP


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pytanie, podczas pobierania linków z maili, niektóre raport tworzą się dobrze, a niektóre wyglądają tak :

moja=strona.pl

moj=astrona.pl

mojastrona.pl

Czyli pojawiają mi się na liście 3 strony z jednego maila, 2 nieprawidłowe z rzekomo 3 lub 5 linkami kiedy klikam szczegóły, szczegółów brak, a jak klikam żeby mi pobrało w .txt raport plik jest pusty. Kiedy próbuję usunąć takie strony z panelu, wyskakuje że strona usunięta a ona nadal widnieje w spisie :D Nie przeszkadza to w działaniu programu, ale nie chcę żeby za miesiąc było tam kilkadziesiąt różnych niedziałających stron.

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Omni super, bo aktualnie to testowałem.. i jeśli katalog raz odrzucił.. i dodaliśmy ponownie..

to program odczytuje to jako duplicat i nic z tym nie robi ;)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które mają wspomniany problem z formatem typu

moja=strona.pl
moj=astrona.pl

Proszę najlepiej o przesłanie źle "wykrytych" wiadomości e-mail. Jeżeli jest to ciężkie to znalezienia to najlepiej dostęp do FTP na PW

I w takim wypadkach przydaje się bardzo wspomniane usuwanie maili do kosza w ustawieniach poczty...

Ja u siebie takich problemów nie zanotowałem na 3 kontach i ciężko stwierdzić w jakim wypadku program źle interpretuje wiadomości.

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy z katalogów: triposdiscoveryresearch.com, tecnometall.com, rossandterri.com, icelandtreasurechest.com (wyglądają na jednego autora) oraz pewnie innych są odrzucane, pomimo, iż mail informuje o dodaniu strony, pytanie dlaczego? I przydała by się ta funkcja rozbudowująca duplicaty, by przenosiło katalog z odrzuconych do dodanych.

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponawiam pytanie, zostanie naprawiony ten błąd, który powoduje, że katalogi tego użytkownika są usuwane?

Treść maila:

Witaj xxx@xxx.pl

Gratulujemy Twój wpis Horoskop Tygodniowy (www.xxx.pl) został poprawnie dodany do Mocny katalog - tematycznie posegregowane witryny i znajduje się na stronie: xxx. Zapraszamy do kolejnych wpisów!

Podlinkuj swój wpis:


----------------------
https://www.wpolscemamymocneseo.be
Dodaj swoja strone również do reszty moich mocnych katalogów: www.katalogi.clpik-studio.com

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:

1) po wybraniu 'sprawdz poczte' otrzymuje komunikat 'dodane :x' i nic wiecej

potrzebna jest informacja jakie nowe wpisy zostaly dodane od czasu poprzedniego logowania - gdy bede mial 100 projektow nie bede przeciez recznie szukal ktore nowe wpisy mam podlinkowac...

2) flagowanie jako usuniete podczas gdy jest zaakceptowany

jest dziwny problem z ponizszymi katalogami:

www.nieruchomosci-dolnoslaskie.net

www.nieruchomosci-malopolskie.net

www.nieruchomosci-lubelskie.net

www.nieruchomosci-podkarpackie.com

www.nieruchomosci-pomorskie.net

www.nieruchomosci-swietokrzyskie.net

www.nieruchomosci-wielkopolskie.net

wydaje sie ze maja standardowy email a i tak sa blednie interperetowane

inne katalogi:

www.twojkatalogwww.pl

www.seokatalooog.pl

www.fastseo.pl

www.seothunder.pl

www.seorocket.pl

www.katalogfree.pl

maja niestandardowa tresc w mailu i tez sa flagowane jako usuniete

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX, a co z tymi co ja podałem, są standardowe a pomimo tego są odrzucane?

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dostałem dostępy do przykładowych maili które źle są interpretowane i siedzę nad tym.

@Mar

Obiecana funkcjonalność akceptowania wpisów które już raz zostały usunięte jest już zrobiona.

@Pozycjonusz

Również zostało to poprawione.

@Mar

Wklejenie samej treści tutaj czy na gg czy gdziekolwiek nic nie da. Problemem w większości przypadków nie jest sama treść a np kodowanie wiadomości e-mail, które przychodzą. Dlatego maile wyglądają niby standardowo, ale nie działają... Dziękuję osobom które dają dostępy bezpośrednio do konta pocztowego.

Jeszcze posiedzę nad tym i potestuję, tak więc proszę jeszcze o troszkę cierpliwości.

Wszystkie wspomniane zmiany i poprawki pojawią się w najbliższej aktualizacji o której poinformuję tu w temacie.

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności