Skocz do zawartości

OmniSSP


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Parę linijek poprawy, a miesiąc za miesiącem ucieka... coś wiadomo, czy w tym roku ukaże się aktualizacja? :)

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolejny miesiąc i nic, może wystarczy być szczerym i powiedzieć, że ten projekt jest nie rozwijany i nie będzie próżnego czekania,

a każdy pójdzie po inne rozwiązanie, bo tutaj akurat z tym nie ma problemu, by nawet samu to kodować, a pisanie, że poprawiacie parędziesiąt linijek kodu 2miesiące, jest trochę dziecinne. Tyle ode mnie w tym temacie.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bkartol - dodawales projekty ze skrzynek umieszczonych na wlasnych domenach i mialy polskie znaki w anchorach?

bo jak tak mam jak robie skrzynki na swoich domenach.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W panelu klienta do pobrania jest aktualizacja do wersji 0.5

Lista poprawek i nowości :

- BŁĄD - poprawiona obsługa dużej ilości maili (przy kilkuset mailach należy odpalić skrypt kilkukrotnie, będzie informacja, że zostały jakieś wiadomości do pobrania jeszcze)

- NOWE - poprawne akceptowanie wpisów, które wcześniej były usunięte

- NOWE - zwiększona skuteczność wykrywania maili i samych linków do wpisów

- NOWE - obsługa kilku niestandardowych maili

- NOWE - eksport wg daty, można wyeksportować linki od wybranej daty (obowiązuje data dostarczenia maila)

- NOWE - automatyczne usuwanie reklam na kontach w o2 (po jakimś czasie zapychały program...)

- NOWE - możliwość wybrania z którego konta chcemy pobrać maile, nie ma konieczności pobierania z wszystkich za jednym razem

- BŁĄD - poprawa kilku błędów innych np z tym = o którym pisał @bkartol

@sleaquit dziękuję za dostęp do skrzynki pocztowej było to bardzo pomocne.

Ponawiam też prośbę aby kont pocztowych używać tylko do seokatalogów.

Zapraszam do pobierania, program jak najbardziej jest rozwijany.

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Soft super ale jest jeden błąd, chcę usunąć stronę klikam usuń komunikat jest poprawny "Strony usunięte!" a strona dalej siedzi.

Druga sprawa - czy mogli byście dopisać eksport do e-weblinka ? CSV by poszedł ale musiały by wszystkie wartości być w cudzysłowie i oddzielone przecinkiem a nie średnikiem :)

aha i w odwrotnej kolejności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem raporty z kilku starych skrzynek o2, interia i jest kaszana bo wrzuca do raportu jakieś linki ze spamów a ponadto ja jest strona np. domena.pl to pobiera większość wpisów dobrze ale robi kilka dodatkowch "stron" typu do=mena.pl (wrzuca znak =), Nie mogłem tego po usuwać z panelu to pousuwałem z bazy bo jak widzę taki śmietnik to mnie denerwuje.

Na własnych skrzynkach działa prawie idealnie, prawie bo też raz wywaliło chyba z 9 takich samych stron ze znakiem =

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności