Skocz do zawartości

OmniSSP


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Davred

Widać się coś "zapchało" z jakiegoś nieznanego powodu. Jak dostanę namiary na FTP to będę w stanie zdiagnozować w czym problem.

@bieluch

Da radę zrobić eksport do e-weba, podeślij najlepiej przykładowy plik z takim eksportem na przykładzie dwóch wierszy.

Co do pobierania dziwnych adresów. Powtarzamy zawsze, aby używać kont pocztowych tylko do seokatalogów. Jeżeli na konta przychodzi pełno różnych wiadomości e-mail to jest duża szansa na przypadkowe złe parsowania. Ja obecnie działam na 4 kontach pocztowych i fakt raz na jakiś czas coś się tam trafi niechcianego, ale nie jest to jakaś ilość zatrważająca...

Co do = w eksportach no to też było już poprawiane. Niestety ciągle zdarzają się jakieś nowe przypadki z innym kodowaniem czy formatem danych. Z uwagi na to że cały czas są takie przypadki stawiam na to, że zależy to od strony wysyłającej bardziej niż odbierającej, czyli czy to będzie interia czy o2 nie będzie miało w tym wypadku znaczenia. Od strony okna programu pocztowego tego nie widać, jednak sam format zapisanego maila od strony kodu no to jest rozbieżności sporo. Widać jeszcze zdarzają się jakieś nieobsłużone formaty czy kodowania. W takich przypadkach zawsze proszę o dostęp do FTP i używanych kont pocztowych aby zobaczyć i poprawić. Bez tego nie jestem w stanie pomóc niestety...

Aha i ważne aby maile nie były usuwane całkowicie a przenoszone do kosza...

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre poczty jak np o2.pl (nie zalecana obecnie) pozwalają ustawić że mail kasowany ma iść do kosza a nie całkowicie usuwany z serwera - to się ustawia na poczcie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieluch

Tak jak napisał Kojotek, w ustawieniach poczty (np o2 czy interia) ustawia się czy usunięte wiadomości są usunięte już fizycznie czy najpierw trafiają do kosza na ileś tam dni zależnie od poczty. OmniSSP działa tak, że odczytany mail zostaje usunięty. I teraz jeżeli maile takie są w koszu a są problemy z jakimiś formatami no to mogę sobie taką wiadomość "wyciągnąć" z kosza i przeanalizować w czym tkwi problem. A jak wiadomość zostanie całkowicie usunięta no to nie mam punktu zaczepienia i nie mam jak sprawdzić czemu źle zadziałało w tym przypadku.

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o dorobieniu modulu do programu do wyciagania linka potwierdzajacego rejestracje w seoku + oczywiscie eksport hasla?

pytanie otwarte bo kazdy katalogujac polautoamtycznie ma inna metode, nie wiem tez czy dodawarka straseusza obsluguje logowanie (dawno czytalem tamten temat)

trzeba by to przemyslec jak to zaplanowac dla osob ktore dodaja na zasadzie 1 login = 1 projekt

tak wiec zapraszam do dyskusji :)

edit:

a odnosnie aktualnej funkcjonalnosci programu, zauwazylem ze przy ok 1,5k maili i kilkunasty skrzynkach 30sek wywolanie crona zaczyna niewystarczac w wypadku poczty na interii (nie testowalem rozwiazan na prywatnej poczcie itd), co sprawia ze z ostatnich skrzynek wogole nie sprawdza i moge co najwyzej recznie klikac.

porobilem sobie czystki usuwajac skrzynki z dawno katalogowanych stron, jednak przydaloby sie aby cron sobie dzielil prace, troche maili jednak schodzi w okresie 2-3 miesiace po katalogowaniu

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po aktualizacji php do 5.3 (wymagane przez omniadd) SPP leży z komunikatem

Fatal error: Incompatible file format: The encoded file has format major ID 3, whereas the Loader expects 4 in /home/xxxxxxxxxx/domains/xxxxxxxxx.pl/public_html/panel.php on line 0

w omni panel nie widzę wersji dla php 5.3 - jakieś pomysły ?

PS. OK udało mi się uzyska info od kojotka że będzie nowa wersja więc trzeba czekać :D

Sory że się pośpieszyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie ma takiej opcji w programie

Musisz wiedzieć przed aktualizacją co miałeś i porównać po. Jak będzie zapotrzebowanie na taką opcję to się doda zapisywanie daty dodania do bazy

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności