Skocz do zawartości

OmniSSP


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pojawiła się jakaś aktualizacja tego softu? Mam często wpisy które musze usuwać typu IP: 193.125.230.170 , 133.145.210.170 z odrzuconych wordpressów, które nic z seokatalogami nie mają wspólnego, ale brakuje mi w sofcie jednej drobnej ale ważnej rzeczy - żeby dało się zablokować niektóre projekty przed usunięciem - ostatnio usuwałem te błędnie rozpoznane wpisy i skrypt przywiesił kliknąłem 2 razy i poszedł projekt z jednej ważnej strony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Są aktualizacje baz publicznych. Niedawno też była przebudowa silnika softu. Kojotek na razie na urlopie przez parę dni.

Edycja:

Dotyczyło OmniADD - pisałem w temacie OmniADD a teraz jest w OmniSSP. Nie wiem dlaczego tak się stało. Może coś mi na oczy padło... Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jasna sprawa - tylko potrzebuję szablon takiego maila który nie jest przetworzony poprawnie (należy skorzystać z opcji przeadresowania maila do nas - muszę go dostać w tej samej formie w jakiej przychodzi na waszą skrzynkę)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za :) - ale nadal powtarzam z uporem maniaka potrzebujemy szablony

Aktualnie rozpoczynamy prace nad v2 więc jak coś to jak zawsze chętnie przyjmiemy nowe szablony

PS: Idealna sytuacja dla nas to jeśli ktoś ma to na skrzynce mailowej do zbierania maili z katalogów i zapodał by dostępy to gwarantuję że przyspieszy znacznie prace nad nową wersją i zwiększy ilość obsługiwanych skryptów - bez waszej pomocy trochę jest to pod górkę bo bez konkretnych maili (dokładnie taki jaki przychodzi) wiele nie możemy zrobić :(

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie został uruchomiony nowy panel licencyjny (jeszcze nie jest w 100% skończony więc małe niedociągnięcia mogą się pojawiać) - do końca tyg wszystko będzie na cacy dokończone

Adres do panelu:

https://omnipanel.pl/panel/

Dane dostępowe:

login: mail na którego jest licencja

hasło: mail na którego jest licencja

Po zalogowaniu się do panelu proszę w pierwszej kolejności zmienić swoje hasło na nowe (Edytuj dane - menu po lewej stronie)

Uwaga:

Nowy panel jest powiązany z nowym systemem licencyjnym tak więc wszystkie stare licencje zostały przepisane do nowego konta i nowego klucza licencji licencja.zl

Nowy klucz można pobrać go po zalogowaniu się do panelu - menu po lewej stronie

Do nowego klucza są przypisane tylko zamówienia - nie ma żadnych instalacji (wszystkie zakupione licencje są nie przypisane do domen) - nie dotyczy produktów OmniSPEED / OmniWP / OmniMANAGER

Aby wykorzystać nowy klucz należy podmienić klucz na nowy i przeinstalować oprogramowanie (w większości przypadków wystarczy po prostu odpalić plik install.php i zakończyć na tym etapie instalację)

Jeśli posiadane były 2 konta lub więcej w OmniPanelu (stara wersja) wszystkie konta zostały połączone do 1 klucza i jednego panelu - na koncie takim będzie się znajdowała suma wszystkich zakupionych produktów (np jeśli ktoś posiadał OmniPING na starym koncie i OmniSPEED na nowym koncie to OmniPING został przypisany do licencji OmniSPEED-a jako tej najnowszej)

Prosimy o jak najszybsze przejście na nowy system licencji i podmianę klucza na nowy gdyż aplikacje będą się wyłączały z powodu braku autoryzacji - stare licencje są sukcesywnie wyłączane

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Najmocniej przepraszam - zapomniałem o tym na śmierć

Na wtorek będzie nowy soft dostępny na 99.99% - aktualizacja darmowa oczywiście

- Nowy panel

- Samodzielne bardzo proste kodowanie schematów maila

1 - rozpoznawanie maila po tytule (typ)

2 - obsługa 3 rodzajów maili (dodawanie , usuwanie , edycja)

3 - tak samo proste jak starsza wersja (jeśli nie prostsze)

4 - testowanie szablonów

5 - wiele schematów odczytywania maila

6 - pomijanie maili nie spełniających warunków (opcja)

7 - zapisywanie maili nie rozpoznanych celem dopisania nowego schematu rozpoznawania

Przykład pisania schematu obsługiwanego maila:

Oryginalny fragment treści mail z dodawania - (mail z informacją że wpis został dodany)

Gratulujemy Twój wpis Forum o pozycjonowaniu (www.hackseo.pl) został poprawnie dodany do Katalog stron 2010 - darmowy katalog stron www i znajduje się na stronie: Forum o pozycjonowaniu. Dodaj również swoją stronę do innych moderowanych i bezpłatnych katalogów :

Cała nasza praca to dodać ciąg znaków między którymi znajduje się 2 adresy :

Pierwszy adres - to adres strony która jest katalogowana

Drugi adres - to adres naszego wpisu

Czyli mamy coś takiego:

Gratulujemy (przed) oraz dodany (po) - adres strony katalogowanej

znajduje (przed) oraz również (po) - adres wpisu

Tyle :D

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli istnieje taka możliwość oczywiście bardzo chętnie skorzystam. Poprosił bym w takim razie o przesłanie dostępów do w/w maila na PW - Dziękuje

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować że nowa wersja OmniSSP jest już dostępna w do pobrania w panelu klienta.

Co nowego:

1 - rozpoznawanie maila po tytule (typ)

2 - obsługa 3 rodzajów maili (dodawanie , usuwanie , edycja)

3 - tak samo proste jak starsza wersja (jeśli nie prostsze)

4 - testowanie szablonów

5 - wiele schematów odczytywania maila

6 - pomijanie maili nie spełniających warunków (opcja)

7 - zapisywanie maili nie rozpoznanych celem dopisania nowego schematu rozpoznawania

8 - sprawdzanie schematu maila na przykładowym mailu który nie został wcześniej rozpoznany

9 - ponowne sprawdzanie wszystkich maili nie rozpoznanych przez system - np po dodaniu nowego schematu

10 - priorytety schematów rozpoznawania maila

11 - rozpozna każdego maila na podstawie szablonu (obsługa dowolnego typu maili z katalogów stron z informacją zwrotną o dodaniu wpisu)

ssp-new.png

Aplikacja do pobrania z panelu klienta

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności