Skocz do zawartości

Promocja poprzez grupon


Liso

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnięcie takiej liczby klientów raczej proste nie jest a na taką liczbę ludzi/firm na pewno trafi się ktoś kto nie odpuści choćby tych 200 zł... Coś mi się wydaję, że za pół roku zacznie się lament klientów a "BESTLOOK" zniknie z rynku nie ruszając palcem żadnej ze stron. Grupon powinien jakoś weryfikować te oferty a nie puszczać każdego kto się zgłosi. Jak można ekonomicznie uzasadnić zniżkę 5500 zł na 200... Pachnie przekrętem na kilometr. Ktoś skosi 50k i rozwiąże spółkę...

Btw. stronę mają z szablonu, podany tylko tel. komórkowy... ofertę też mają ciekawą, szczególnie "Pakiet VIP 9 999zł/m-c" :D

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja chyba to kupię jeśli umowa nie będzie wyglądała podejrzanie (jak opisywane na forum ss) zapłacę a co mi tam:)

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@warol, jak chcesz zobaczyć umowę bez zapłacenia? :) (kupno = zapłata)

mam 10 dni na rezygnacje z umowy zawartej przez siec czy na odleglosc bez podania przyczyny

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem lament na forum w temacie nieuczciwi kontrahenci

off topic

ma ktos może link do tematu google +1 bo jakoś nie moge znaleźć autor tematu to ArTh00r

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś znalazł super sposób na kasiorke, nawet jak nic nie zrobi to z tego stada klientów po zwrot zgłosi się kilku, więc oddadzą kase i dalej będą się śmiać,

a na pio nikt nie napisze bo to nie ten target,

macie zboczenie zawodowe i myślicie że wszyscy co mają strony www wiedzą o seo i oczywiście o forum pio.

:)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają odpowiednią ilość pracowników to ogarną to raz dwa, warunki fraz są takie, że publikerem się da zrobić i słabym zapleczem :)

Poza tym mają ten plus, że dali strasznie wysoką cenę (z którą bym się kłócił) i potem zajebi**ą promocję, poza tym widnieje to na groupon, a to też robi swoje, a podejrzewam, że 95% którzy kupili nie ma pojęcia o pozycjonowaniu

Pamiętajmy też, że ilość wyników na daną frazę, nie świadczy o jej trudności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś znalazł super sposób na kasiorke, nawet jak nic nie zrobi to z tego stada klientów po zwrot zgłosi się kilku, więc oddadzą kase i dalej będą się śmiać,

Usługodawca dostaje pieniądze tylko za wykorzystane kupony. Jeśli nie wykorzysta kuponu - kasa dla grupera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dostaniesz roczne pozycjonowanie 5 fraz w cenie miesięcznego pozycjonowania 1 frazy za 199 zł"

"Dostaniesz gwarancję wysokiego pozycjonowania 5 fraz (w tym 3 w pierwszej "10" wyników w czasie maks. pół roku od momentu rozpoczęcia pozycjonowania)"

Wysoko mierzą wiec jestem ciekaw jak wygląda ta ich gwarancja i co w wypadku nie wywiązania się ze swoich zobowiązań, bo zwykłym "przepraszamy, ale się nie udało" bym się nie zadowolił :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że Bestlook to nie będzie się przekładać na Besteffect ;)

Jak dla mnie pachnie szwindlem.

Frazy za "mocne" nie mogą być użyte, raptem tylko 5, dobrze że za długi ogon nie ma dopłaty :)

Swoją drogą to zbiorą pewnie wszystkie owieczki i zlecą blasta XRumerem z profili komuś na PiO :brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności