Skocz do zawartości

Promocja poprzez grupon


Liso

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to zbiorą pewnie wszystkie owieczki i zlecą blasta XRumerem z profili komuś na PiO
Dlaczego wychodzisz z założenia, że nie maja własnych narzędzi tego typu :)

Jednak bardziej niż jak zamierzają się wywiązać interesuje mnie co w wypadku nie wywiązania się z zobowiązań, czy ta gwarancja jest na papierze, co w wypadku niewywiązania się itd... Jak słyszę o takich gwarancjach które w sumie są niezależne od gwaranta zaraz przypominają mi się słowa przysięgi małżeńskiej "nie opuszczę aż do śmierci ..." a wiadomo jak to wygląda w praktyce.

-------

Ciekawe jak się zamierzali by z tego wywiązać np słowa kluczowe "fotograf Warszawa" i zgłasza się 15 chętnych ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

600 szt. x 200 zł = 120 000 zł z czego połowa dla groupona. Jestem ciekawy jaki będzie procent zadowolonych, wnerwionych i tych którzy oleją te 200 zł ;-)

Reklama ciekawa...jestem zainteresowany czy to nie będzie tak, jak w przypadku tego fryzjera :puknijsie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się zamierzali by z tego wywiązać np słowa kluczowe "fotograf Warszawa" i zgłasza się 15 chętnych

a to akurat jest do sprawdzenia :puknijsie:

może znajdziemy na PiO 15 chętnych na jedną frazę w TOP10 :jezyk1: i później ich solidarnie pozwiemy o brak wykonania zapłaconej usługi...?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pomyśl aby dać większą ekipę moderującą bo coraz rzadziej spotyka się modów, a co za tym idzie coraz częściej widać bałagan :hello:

Nie narzekaj bo wrócę i będę obdzielał bananami na lewo i prawo.

Czekałem kiedy sie pozycjonowanie pojawi na tego typu serwisach.

Na jakich serwisach ? Na Grouponie ? A o czym jest ten cały temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl aby dać większą ekipę moderującą bo coraz rzadziej spotyka się modów

nie narzekaj :)

jesteśmy na straży (straszy): jak widać - w tym wątku już się kilku pojawiło

ale się niektórzy starzeją i bananów się tak chętnie nie rozdaje ;) nie, Erbit? :hello:

Pierwszy chętny jestem?

pierwszy to był ten, który poddał pomysł ;)

ktoś jeszcze do testów? (trzeba pamiętać, że kaskę należy klientowi wyłożyć i być przygotowanym na proces po doświadczeniu ;))

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności