Skocz do zawartości

Promocja poprzez grupon


Liso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

świetny pomysł i gratuluje firmie. Jedyne co można to teraz żałować ze sam się wycofalem z rozmów o grupowe zakupy bo jak widać warto bylo. I wbrew wszystkim zazdrosnikim mam nadzieję ze firmie się uda wywiązać z tego co się podjęła.

edit:

przy zalozeniu iz faktycznie firma wie co robi i ma srodki na sprostanie zadaniu.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy widzieliście ten zapis: "Realizacja usługi trwa rok od rozpoczęcia prac." - jeśli dobrze rozumuję to jeśli dziś zrealizuję kupiony bon to w TOP10 będę za rok (lub wcześniej), z perspektywy klienta nie jest to za korzystna umowa, a już na pewno nie warta rzekomej oryginalnej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przekonaliście mnie, bez narzekań. :)

Miast narzekać użyj narzędzi typu 'raport' po lewej stronie każdej wypowiedzi.

świetny pomysł i gratuluje firmie....

Też gratuluję firmie.. odwagi.

Pomysł jest bardzo nietrafiony a o powodach możesz poczytać wyżej.

... Jedyne co można to teraz żałować ze sam się wycofalem z rozmów o grupowe zakupy bo jak widać warto bylo...

Przestań pitolić bo już zaczynałem Ciebie traktować trochę poważniej. Jak tak bardzo żałujesz to zgłoś się do Groupon - oni na pewno za "nic nie robienie" z chęcią zarobią na Tobie 50%. Tylko zgłoś się do nich teraz, póki Groupon przeżywa szczyty popularności - "za chwilę" niewiele z nich zostanie no ale swoje zarobią.

... jeśli dziś zrealizuję kupiony bon to w TOP10 będę za rok (lub wcześniej), z perspektywy klienta nie jest to za korzystna umowa...

Nie ma to znaczenie. Klientów-matołów nie brakuje i właśnie dla takich jest to oferta.

W ogóle fascynuje mnie fenomen tej usługi. Jeśli chcę podpisać z nimi umowę muszę dać promocję na poziomie 50% a następnie kolejne 50% dać im to czy chcecie mi wmówić, że usługa/sprzedaż podparte są 75% zysku ? Ciekawe.. ciekawe... bardzo ciekawe. Toż to kura znosząca złote jajka - po co mi w takim razie Groupon? No ale cóż - tu zadziałało zwykłe prawo rynku tylko tyle, że nie ma to nic wspólnego z ekonomiką i w związku z tym szybko się skończy. Niemniej gratuluję pomysłodawcy Groupona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że teraz się posypie coraz większa liczba ofert SEO na tych grupówkach.

Gdyby tak było SS już dawno by z tego korzystał i wielu z Nas pewnie też... spieszy się tym którzy mają dobrze przemyślany biznes-plan na wejscie do zakupów grupowych.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności