Skocz do zawartości

Promocja poprzez grupon


Liso

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj nasza oferta jest na Gruper.pl jako oferta dnia.

Dam znać za jakiś czas jak przebiega współpraca i jakie są jej efekty, a póki co zapraszam do zakupu:

https://gruper.pl/polska

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To nie jest tekst na precle. Wpisz w google copywriting i wyslij zapytanie do firm za ile napiszą stronę A4 i porównaj do mojej oferty.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj do mojej oferty.

Porównać cenę czy jakość? Już kiedyś wskazywałem, jakie "kwiatki" znalazły się w opisie Waszej oferty z tekstami, więc jeśli to co piszecie dla klientów jest podobnej jakości to cena 167 zł jest zdecydowanie wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
porównaj do mojej oferty.

Porównać cenę czy jakość? Już kiedyś wskazywałem, jakie "kwiatki" znalazły się w opisie Waszej oferty z tekstami, więc jeśli to co piszecie dla klientów jest podobnej jakości to cena 167 zł jest zdecydowanie wygórowana.

dziś kolejna oferta na gruponie ale dość ciekawa..

  • 2 pakiety do wyboru:

- 1 dowolna fraza do 1,5 mln wyników i 4 regionalne do 2 mln wyników

- 5 fraz regionalnych oraz 3233 nazwy miejscowości ? 5 x fraza + miejscowość ? łącznie 16 165 zestawień (nazwy miejscowości wybiera firma pozycjonująca stronę)

  • Gwarancja osiągnięcia Top 10 Google co najmniej 3 z 5 fraz w przypadku pierwszej opcji i co najmniej 6400 fraz w przypadku drugiej opcji

https://www.groupon.pl/oferty/warszawa/stro...warszawa/847505

Branżowy magazyn menedżerów transport kolejowy, port lotniczy - biznes i logistyka.

Szkolenia e-marketing i reklama internetowa na wszystkich poziomach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt, że wyceniają frazy na podstawie ilości zwracanych wyników przez Google świadczy, że na pozycjonowaniu się nie znają.

- 1 dowolna fraza do 1,5 mln wyników

Z łatwością można odnaleźć frazy, spełniające to założenie, gdzie z budżetem 100 razy większym ciężko osiągnąć TOP 10.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślał ktoś nad próbą sprzedaży kodów do katalogów za niższą cenę w takim serwisie? :)

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślał ktoś nad próbą sprzedaży kodów do katalogów za niższą cenę w takim serwisie? :)

możliwe że ci nawet nie przyjmą :)

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Trafiłem właśnie na ciekawie przygotowaną ofertę z grupona:

Link

Jedyne co znalazłem o wynikach/efektach pozycjonowania:

"Pierwsze efekty pozycjonowania już po miesiącu, pełne rezultaty po 2-4 miesiącach!"

I to mi się jeszcze spodobało:

"Oferta nie dotyczy stron wykonanych w całości w technologii Flash"

Czyżby nie wiedzieli że strony Flashowe da się pozycjonować ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności