Skocz do zawartości

Nagle zniknela mi strona z googli!


djviero

Rekomendowane odpowiedzi

Widze Erbit, że czepianie się...

Na pozór są to dobre rady... Zaiste kiedyś i Ty to zrozumiesz...

Mozesz w opcjach ustawić sobie ignorowanie moich wypowiedzi i masz po kłopocie.

Pozdrawiam serdecznie

[edyta]

...

Po 1. Nie wiem czy sie zorintowales ale temat pozycjonowania mi troszke zwisa i powiewa...

Po 2. Nie znalazłem na tym forum odpowiedzi na moje pytanie a szukałe .. jedyne co to znalazłem o jakims banie ...

Po 3. Nie bede studiował całego forum bo mnie ten temat nie kreci

Po 4. Dlatego zadałem pytanie, które mysle nie powinno sprawić większego problemu tym, co w tym temacie siedzą i poświęcą 5 min na odp.

...

Skoro nie chcesz zrozumiec czym jest pozycjonowanie, to po co pytania !? Zlecasz komuś pozycjomnowanie i olewasz temat...

Zresztą fraza DJ VIERO jest naprawdę bardzo trudną frazą... bedziesz musiał za nią sporo zapłacić by sie utrzymać na pierwszej pozycji. Ten Twój znajomek musi być niezłym pozycjonerem, że Ciebie tak wysoko ustawił... Dawaj go tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ VIERO To nie tak jak problem ze flashu, gdzie nie masz pomysłu jak coś rozwiązać, więc zasięgasz rady na forum, bo dwie lub 100 głów to nie jedna. Pozycjonowanie z natury jest procesem długim i wymagającym systematyczności, bez regularnego czytania forum się nie obejdzie. Samo w sobie jest proste, wymaga pewnej wiedzy a jeśli chodzi o czyny to niemal wyłącznie chodzi o dodawanie linków i tyle. To nie tak, że zrobisz coś raz. Odsyłanie do archiwum czy szukajki nie jest przejawem złośliwości czy lenistwa z naszej (mojej) strony, jeśli chcesz się tym zająć, lektura jest po prostu niezbędna.

Natomiast jeśli temat Ci zwisa i nie chcesz się nim zainteresować, zleć pozycjonowanie komuś, a najlepiej nie kolesiowi.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djviero: ciesz się, że to Erbit wita "nowych", gdybym ja miał taką pasję poznałbyś "ciemną stronę tego forum". Gratuluję pozycji pod "dj viero" - już zwiększasz traffic?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma sluzyc Twoja strona, djviero

jak nie budowaniu wizerunku Ciebie jako DJ'a?

To w Twoim interesie jest bys wiedzial jak ja

promowac. Dalismy Ci odpowiedzi, reszte mozna

latwo znalezc. A jak nie chcesz, to nie szukaj

i nie pytaj :>

Fajna strona tylko troche pyzata :-)

pozdro

a na marginesie

Zaprawdę powiadam Wam:

Nie pomagaj, dopóki proszący o pomoc sam może sobie poradzić.

(J. Haszek)

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności