Skocz do zawartości

Ofiary zakupów na Grouponie


outofmatrix

Rekomendowane odpowiedzi

Groupon jest atrakcyjny dla tych wszystkich firm, które opierają swój biznes na orientacji społecznej w marketingu - produkcji społecznej czy też partnerskiej. Nie każdy biznes do tego się nadaje. Produkcja społeczna opiera się na tym, że dzięki mikro-zaangażowaniu bardzo dużej liczby osób osiąga się duży zysk. Mikro-zaangażowanie prowadzi do tego, że jednostkowy koszt produkcji jest mikroskopijnie mały a sama "firma" potrafi produkować małym kosztem jednostkowym produkty w niespotykanej dotąd skali. Produkcja społeczna opiera się na dzieleniu, tak jak ma to miejsce na przykład na forach. "Ziarnistość" produkcji musi być zatem duża (duża ilość klientów), a produkt musi być wystarczająco "modalny" czyli podlegający kształtowaniu przez klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać kolejnego topiku ale takich kwiatków nawet z naszej branży jest coraz więcej ->
www.groupon.pl/deals/krakow-extra/icommediapl-krakow/732286?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_240&a=1732

Na dokładkę "z gwarancją".

Mój znajomy "dla sprawdzenia" skorzystał z tej oferty, jeśli agencja nie oleje klientów mogą liczyć na nawiązanie współpracy z klientami pozyskanymi z grupona :) A chyba właśnie o to chodzi.

Pozycjonowanie stron w Google :: pierwszywgoogle.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Ja kiedyś kupiłem serię masaży kręgosłupa, co prawda poczekałem pół roku na termin ale jestem zadowolony i jeszcze tam będę zaglądał - dla siedzących dużo przy kompie na prawdę świetna sprawa :)

Jeszcze lepsze są odpowiednie ćwiczenia które robisz 2 razy dziennie po 10-15 min wzmacniające mięśnie kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności