Skocz do zawartości

Czy warto wstawić reklamę banerową przy 1000 odsłonach dziennie?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się was poradzić odnośnie wstawienia reklamy na stronę. Chodzi mi o to czy warto wstawiać reklamę banerową (indywidualna umowa) przy np. 1000 odslonach dziennie. Czytałam o tym, że 1000 odsłon mozna przeliczyć na 10 zł dziennie.

Ale z drugiej strony słyszałam też, że jeśli zbyt wcześnie wprowadzi się reklamę, można stracić użytkowników. Co wy o tym myślicie i jakie macie doświadczenia? :)

Nie znaczy, że mam 1000 odsłon, tylko tak hipotetycznie pytam.

Ps. Nie sugerujcie sie wyglądem mojej strony, bo na dniach mam mieć zmianę grafiki.

Edit - A w ogóle to jakie są stawki banerowe jeśli chodzi o sprzedaż powierzchni reklamowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem od zarabiania w internecie, ale moim zdaniem powinnaś zacząć od budowania listy mailingowej. Twoja strona na pewno zaciekawi nie jednego użytkownika więc szkoda, aby odwiedzil Cie tylko raz czy dwa, stały newsletter, powiadamianie o nowych artykułach jest wręcz niezbędne by zarabiać na tego typu stronie. Zrób jakiś darmowy raport czy jakiś mini kurs i zachęcaj do zapisania się na listę, z tego co widzę na stronie to jesteś bardzo kreatywna i z pewnością sobie poradzisz. Możesz też spróbować zrobić dostęp do całości artykułu po zalogowaniu się. Wiem, że to "przesieje" odwiedzających ale zapiszą się Ci którzy się tym tematem interesują, będą czytać Twoje treści i powracać do serwisu dzieki newsletterowi.

ps.

link "książka" zrób tak żeby otwierał się w nowym oknie bo tracisz ogladającego.

ps2

No i zamiast tego 100 putań do... po lewej stronie (mam na mysli te kilka ankiet) zrób jedno badanie z kilkoma kilkunastoma pytaniami wystaw za to jakąś nagrodę, tez prosty sposób na budowę listy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od przyłączenia się do jakiegoś programu partnerskiego. Najlepiej jakaś firma hostingowa, bo to zbytnio nie razi i zobaczysz jak dużo osób będzie przechodziło po niej i czy nie będą uciekać. Ja na swojej stronie mam baner z programu partnerskiego uti.pl Dzięki temu za serwer już nie muszę płacić bo się sam utrzymuje. Tutaj masz szczegóły https://www.uti.pl/program-partnerski/wstep/

Ja wstawiłem pierwszą reklamę jak miałem 150 wejść dziennie. Teraz mam ten program partnerski i jedno miejsce reklamowe. Wołam więcej od reklamodawców, ale użytkownicy nie czują się atakowani reklamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności