Skocz do zawartości

TopSolutions- proszę o opinię


grzegorz84

Rekomendowane odpowiedzi

Google czasem konsoliduje wynik na mapie z pozycjonowaniem, jeśli jednak już na tej mapie byłeś to Top Solutions się już podpina to co było robione. Po przeczytaniu całego wątku to kolejna firma, która nabija klientów w butelkę, zerknij na wpis który wywołał ostatnimi czasy niezłą burzę https://www.semmunity.pl/spam-oferty-pozycj...zy-jubilerskiej

Na twoim miejscu bym natychmiast zrezygnował z jakiegokolwiek powodu i wybrał kogoś innego, jeśli koniecznie musi być wrocek to jest tam całkiem przyzwoity Artefakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Piszę w imieniu firmy Top Solutions.

Po pierwsze pada tu sporo zarzutów opartych o nieprawdę. Nie mam więc pretensji do osób, którzy tą nieprawdę krytykują, bo faktycznie jeżeli tak byśmy działali to byłoby to naganne.

Proszę zatem najpierw dokładnie precyzować prawdziwe zarzuty, gdyż nie chcemy kierować spraw do sądu za bezpodstawne oczernianie firmy.

Przypominam też niektórym, iż linki sponsorowane to co innego jak naturalne wyniki wyszukiwania połączone z google maps, co ma miejsce dla fraz lokalnych.

Nigdy nie braliśmy linków sponsorowanych (adwordsów) do rozliczeń za pozycjonowanie i proszę takie wpisy usunąć. Nigdy też nie braliśmy wyników z Google Maps. Zawsze są to tylko i wyłącznie wyniki naturalne - dla fraz lokalnych zdarzają się wyniki łączone, które wynikają z połączenia siły danej domeny na daną frazę lokalną. Taka domena pojawia się wtedy na określonej (wysokiej pozycji), nie pojawia się też później.

Zakładając, że przed wprowadzeniem zmian w Google pozycja na daną frazę była 1. Teraz w wyniku łączonym jest dalej 1 i pojawia się mapka, to nie znaczy, że pod wynikami łączonymi znowu pojawi się ta domena, gdyż jest to kontynuacja wyników.

Odnosząc się do okresu pozycjonowania to mamy standardowe umowy ale też zawsze staramy się spełniać oczekiwania klientów i dopuszczamy zmiany w nich.

Tak, zgadza się mamy takie umowy na 24 miesiące, jeżeli klient sobie takiej życzył, gdyż chciał niższe ceny - efektem negocjacji są też takie umowy, są to tylko umowy płatności za efekt.

Nie, nie nie zgadzamy się zazwyczaj na takie korekty w umowie jak 3 m-ce darmowe i możliwość rezygnacji z miesięcznym okresem wypowiedzenia przy rozliczeniu za pozycje.

Umowy przesyłane są w pdf (to chyba standard) w formie uzgodnionej z klientem, jeżeli umowa jest negocjowana na innych warunkach to takie zmiany wprowadzamy my, gdyż musimy to odnotować, aby potem nie było nieporozumień.

Pojawił się też zarzut, iż w zależności od formy rozliczeń opiekujemy się domeną lub nie. Chciałbym uspokoić, iż cały dział odpowiedzialny za działania pozycjonowania nie ma pojęcia na jakich zasadach rozliczany jest klient i nie ma to żadnego wpływu na podejmowane działania. Opiekun ma możliwość sprawdzenia tej opcji tylko w wypadku, gdy informacja ta jest niezbędna do prowadzenia rozmowy w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie podpisał imieniem i nazwiskiem i powiedział jakie mam stanowisko ... bo jak na razie to tłumaczenie anonimowe w buty można sobie wsadzić... powazna firma podpisuje się pod wypowiedzią.

gdyż nie chcemy kierować spraw do sądu za bezpodstawne oczernianie firmy.

grożenie sadem jest karalne -> Kodeks Karny art 191 ;)

edit: nikt nic nie bedzie usuwał na czyjąś prośbę - to forum i tu się dyskutuje.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam TOPSOLUTIONS to najgorsze zło jakie może Was spotkać.

Nie bierzcie ich!;) Po 3 miesiącach prac nie potrafili osiągnąć dosłownie nic - zero - nula....

Jedyne co im się udało osiągnąć to tylko spadki i ciągłe zapewnienia o nadchodzących postępach w pozycji

Są nierzetelni! Nie znają się na swojej pracy! Nie potrafią się przyznać do tego iż nie są w stanie wykonać swojej pracy!

Do tego ten użyszkodnik @woro co broni topsolutions (a raczej downsolutions!) przy okazji, że kłamie w tym co pisze, to do tego przy okazji robi reklamę jakie to nie mają umowy itp itd - co za bezczelność.

@zgred

Boją się podpisać, bo wiedzą, że są na przegranej pozycji.

Do tego już dawno z nimi skończyłem (jakieś 2 miesiące temu), ale pozew do sądu jest w trakcie przygotowywanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@genshi: moja uwaga o podpisaniu się jest do woro

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie podpisał imieniem i nazwiskiem i powiedział jakie mam stanowisko ... bo jak na razie to tłumaczenie anonimowe w buty można sobie wsadzić... powazna firma podpisuje się pod wypowiedzią.
gdyż nie chcemy kierować spraw do sądu za bezpodstawne oczernianie firmy.

grożenie sadem jest karalne -> Kodeks Karny art 191 ;)

edit: nikt nic nie bedzie usuwał na czyjąś prośbę - to forum i tu się dyskutuje.

Proszę dać przykład i podpisać się samemu Panie "Zgred". To odpowiedź w jak widzę anonimowej dyskusji, a nie tłumaczenie.

Proszę czytać ze zrozumieniem, nikt tu nikogo nie straszy.

Kłamanie i oczernianie bezpodstawne jest karalne, a to ma tutaj miejsce. To że to jest forum nie usprawiedliwia tego, że zapewne "Pan konkurent", albo ktoś komu odwidziało się zapłacić za usługę, wchodzi gdzie popadnie i oczernia firmę opisując jakieś nieprawdziwe rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczałt warto wybierać z firmą która pozycjonuje Ci już którąś kolejna strone - wtedy jest zaufanie - tak zapomnij.

Ryczałt czy nie zależne jest raczej od trudności fraz. Proste frazy można za efekt zaś trudne w ryczałcie.

Dlaczego ? Żadna szanująca się firma nie zrobi ciężkich fraz "za efekt" - nikt nie będzie inwestował w klienta, szczególnie takiego, którego się nie zna.

Tak, wiem - wyskoczysz zaraz, że trudne frazy można szybko tanim kosztem - zgadza się, że można. Jednak jeśli myśli się o długofalowej współpracy lepiej z rumakami ostrożniej a na "na pałę" a wtedy koszty rosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dać przykład i podpisać się samemu Panie "Zgred". To odpowiedź w jak widzę anonimowej dyskusji, a nie tłumaczenie.

Moj podpis: największy forumowy Zgred -> Paweł Gontarek - zapytaj się w T-S - może Mnie już Tam znają :D

teraz się Ty podpisz, ale tak żebyśmy mogli zweryfikować Twoją podejrzaną tożsamość :P

Gdyby ikt nikogo nie straszył nie użyłbyś określenia które użyłeś i które można interpretować na rożne, również negatywne, sposoby.

Kłamanie i oczernianie bezpodstawne jest karalne

Skoro pojawia się wiecej głosów na NIE to znaczy, że coś przeskrobaliście (tez mam jednego klienta od Was ale nie napiszę o Tym bo szkoda mi na to pióra).

Miej serce i patrzaj serce ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jaśnie pan user hrabia woro nadal nie podpisał się imieniem i nazwiskiem występujący rycerz w imieniu firmy ? lada moment ten watek dołączy do innych z PiO i będzie na #1 miejscu :) i będzie świadczył że firma wysyła "rzezimieszka" na akcje :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolega woro podpisuje się z imienia i nazwiska albo wylot z forum i tyle dziękuje za wypowiedź

Koniec tej zabawy-ktoś skrytykuje firmę z różnych powodów a ma takie prawo (przy takim przewale osób jest dosć prawdopodobne że dojdzie do jakiegoś nieporozumienia) a zawsze jakis zas..ny anonim wejdzie i zaczyna rozkminy a potem straszenie sądem.

Jak już tak wojujecie robole sprzed biurek (rzadko kiedy kadra zarządcza reflektuje tylko jakiś najniższy w całej ich tam hierarchi żeby przypunktować u szefa..) to podpisujcie się z imienia i nazwiska.

Już któryś raz z rzędu to widzę ale w końcu nerwy mi puściły :)

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona mi wystarczająco słodzi :D ostatnio było: idź pozycjonować rzeczy w szafie :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności