Skocz do zawartości

Nie śpię. Bo czas to $


zuymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wydłużając czas pracy i stopniowo przesuwając go na późne pory wieczorne, a w rezultacie na noc, mniej więcej dwukrotnie w swoim życiu na dość długi okres zamieniłem dzień z nocą. W obu przypadkach to był duży błąd i nie polecam. Żadne suplementy nie zastąpią zdrowego trybu życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty są niesamowite, natomiast słyszałem że trzeba na nie czekać dość długo, prawdopodobnie aż do greckich kalend. :)

Ps odradzam pisania tekstów po nocach bo nie zawsze mają sens:D

Sprzeciw. ;) Wszystko co najlepsze kiedykolwiek napisałem powstało w nocy ew. późnych godzinach wieczornych.

W ogóle praca w nocy jest fajna. Znika większość rozpraszaczy, które zwykle odciągają człowieka od pracy, jest jeden przeciwnik wagi ciężkiej - senność, natomiast po pewnym czasie idzie się do takiego rytmu przyzwyczaić i nie stanowi to problemu. Ogólnie dużo pewniejszy na umyśle i wypoczęty czuje się przed snem niż wstając np. wcześnie rano, nawet mimo odespania tych ustawowych ośmiu godzin.

Jest spora szansa, że mogę być stałym gościem w tym temacie. :)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio z musu poznaję tajniki pozycjonowania nocą, a w międzyczasie bawię naszą córeczkę, które średnio budzi się co 2 godziny. Ostatnio 3-6 godzin snu zażywam ale dużo nowego nocą można zrobić, bo w dzień to zawsze znajdzie się jakieś inne zajęcie.

Jeżeli szukasz ubranek niemowlęcych znajdziesz je w sklepie https://lencia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty są niesamowite, natomiast słyszałem że trzeba na nie czekać dość długo, prawdopodobnie aż do greckich kalend. :)

Aktualnie dodają je za free do elektronicznych papierosów (Volish Ego 2 + Active balance). "Active Balance jest to opaska na nadgarstek, której hologram umieszczony w opasce reaguje pozytywnie z naturalnym polem energetycznym Twojego ciała, dzięki czemu zwiększa się równowaga, siła i zręczność. Opaska zawiera 1200 - 1500 jonów ujemnych" :)

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś, coś daje?

allegro.pl/opaski-energetyczne-powe...1715191799.html

Efekty są niesamowite, natomiast słyszałem że trzeba na nie czekać dość długo, prawdopodobnie aż do greckich kalend. :)

Znacznie skuteczniejsze jest uporządkowanie ruchu elektronów w organizmie. Jak kogoś przymula i chce "dostać ruchów" - wystarczy przyłożyć język do gniazdka elektrycznego.

Tylko nie należy przesadzać ze zbyt częstym stosowaniem, bo silnie uzależnia.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaciekawiło mnie ta opaska i zacząłem sprawdzać ceny i wpadłem na taki przekręt, przez co, zniechęciłem się do tej opaski.

Z opaską:

4f3.jpg

To nawet widać od razu, przyklejona "opaska".

Bez opaski:

004%20legs%20Milos%20Sarcev%20BARBELL%20SQUAT.jpg

Owszem, reszta zdjęć na aukcji przedstawia prawdziwe zdjęcia sportowców z opaską (sprawdziłem), ale jednak czy to rzeczywiście te opaski?

A żeby nie było offtop :) to od dziecka lubiłem uczyć się w nocy i pracuję raczej po nocach :) więcej natchnienia mam, chociaż nie raz jak zaczynam dzień od 8:00, to mam wrażenie, że jest taki długi ;)

No i jak już pisano wyżej, w nocy nikt nie przeszkadza, nikt nie dzwoni, nie łazi po domu, nie rozprasza, jest cisza i spokój i to właśnie pomaga w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, "życie" (czytaj płatności) są najlepszym dopalaczem na utrzymanie koncentracji. Nawet jeśli trzeba pracować w nocy. Wiem co mówię, własnie wróciłem po 22 godzinnej pracy i na dokładkę musiałem spędzić 200 km za kółkiem bo koledzy byli w gorszym stanie ode mnie (czytaj mieli mniejsza motywację) :)

Zajrzę tutaj pewnie koło południa. Tymczasem życzę dobrych snów nocnym markom a miłego dnia rannym ptaszkom :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności