Skocz do zawartości

Nie śpię. Bo czas to $


zuymen

Rekomendowane odpowiedzi

JA ide spać o 01.00 i wstaje o 06.00, daje rade tak przez 7 dni potem dwa dni odsypiam, całkiem ciekawy sposób :)

Dziś tylko zostało rozbudować bazę tekstów z synonimami i zrobić testy, może uda się stworzyć generator porządnych zaplecz :) Była by już pora bo 30 dni nad tym siedzę i mam coraz to ciekawsze pomysły do dodania ;)

Dobranoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak tylko ze jak się chodzi spać o 3 to ciekawe potem o której się wstaje. Nie sadze ze o 06 rano i znowu do pracy ;D

o 7.15 :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnie 3 tygodnie kładę się o 2-3 w nocy, wstaję o 8-9 wyspany. Na szczęście mam urlop w pracy to mogę nad stronami popracować + zajmować się dzieckiem :) W trakcie dnia na budowę pomóc, później do domu i znowu wieczór przed komputerem do późnej nocy.

3-4 kawy dziennie i jest ok :) Szkoda tylko że urlop już się kończy (już 33 dni z 55 minęło ;) )

Jeżeli szukasz ubranek niemowlęcych znajdziesz je w sklepie https://lencia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę spać ok. 3:00 wstaje 9:00. W nocy lepiej się pracuje - spokojniej, lepiej wszystko układa się w głowie.

Moje wspomaganie:

Najważniejsze mało zjeść na kolacje i nie jeść dalej na noc. Picie tylko zimne napoje - Cola, Pepsi lub tania oranżada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem, nie wiem dlaczego potrzebuję mniej snu. Właściwie budzę się wcześnie rano sam z siebie, podczas gdy zimą budzikowi by się nie udało ;)

W zeszłym roku było podobnie, wcześniej nie pamiętam. Kiedyś myślałem, że organizm się przestawił i mniej snu potrzebuję. Jak się okazało to okresowe. szkoda, bo przesypianie życia to wielka strata dla niego samego. Kto wymyślił sen i dlaczego słońce nie zachodzi na 2 godziny tylko 8? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności