Skocz do zawartości

Nie śpię. Bo czas to $


zuymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zmęczyło mnie czytanie postów gości z krótka historią na PiO (podstawieni?) w temacie jak uzdrowić SEO. Dobrej nocy nocnym Markom, zmykam pod kołderkę!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) wiem, że takie życie jest niezdrowe, ale niestety...Obecnie nie mam wyboru :rotfl: Praca + prowadzenie własnego interesu + niedługo startuje mój projekt dla firm ekologicznych i trzeba ogarnąć regulamin, nakręcić filmiki instruktażowe, wypozycjonować swoją stronę bo jakoś tak zawisła w przestrzeniu między 11-20 ;)

No ale kładę się już spać... O 8 do pracy (tak, niestety w sobotę też muszę się katować), kończę o 13... jeszcze 30 wpisów do precli i na wesele ;)

U mnie ze zleceniami to ciężko stwierdzić... Oferty wysłane więc przy dobrych wiatrach jak będę miał 2 godziny snu to będzie pięknie.

Swoją drogą ile to człowiek musi się namęczyć nim zdechnie :(

Spokojnej i pracowitej nocki towarzysze :)

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam do tematu :) Ostatnio przestawiłem się na tryb nocny.Słabiej z wydajnością, ale przynajmniej cisza i spokój.

Parzę kawkę i biorę się za prace. Pewnie do 5-6 zejdzie :aniolek:

Jeżeli ktoś będzie przeglądał temat, to proszę o pobudzające, energetyczne pioseneczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobudzające, energetyczne pioseneczki :)

https://pl-pl.facebook.com/pages/Hity-lata-...6146358?sk=wall

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności