Skocz do zawartości

Nie śpię. Bo czas to $


zuymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No ja dzis przegiełem ide własnie spać .

Nie trujcie się colami ,kawami i dragami po co sa lepsze i bardziej naturalne sposoby

1.Jeśli się cos robifajnego i się człowiek wkręca to nie trzeba używek ,ja potrafie i do 6 rano bez niczego usiedzieć.

2. Iść wcześnie spać i wcześnie wstać

3. albo mój ulubiony korzystam z idosera 20 minut i nie jestem wogóle spiący .Jesli ktoś chce mocnego kopa to bierze dosera amfe albo koksa albo inny i jest jak nakręcony .Polecam

A co do najlepszych pomysłów to wpadaja do paru minut przed zasnieciem i pare minut bo wybudzeniu ,wtedy najwydajniej nasz mózg chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaliczyłem filtra i do jutra musze przebudować serwis od zera do ponownego rozpatrzenia :soczek: też do 4.00 zejdzie :brawa:

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że koledzy padli, stwierdziłem, że nie ma sensu isc spac, skoro po 7 trzeba wstac

po poludniu sie sie pewnie kimne (oby nie jak ostatnio z twarza na laptopie)

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj siedze do 5.00 przymusowo!

Motywacja:

Wyobraź sobie, że pojedziesz na taką imprezę, jak postawisz 20 wordpresów z unikalnym wartościowym contentem i wrzucisz do nich fajne opisy do publikera

Potem sobie pomyśl, że jak będziesz tak robił codziennie przez przez miesiąc, to w przyszłym pojedziesz na wypasione wakacje, gdzie taka impreza jest codzinnie przez 2 tygodnie :)

pozdro

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności