Skocz do zawartości

Nie śpię. Bo czas to $


zuymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Znowu nocka dzisiaj, ale pierdziele taki interes. Przez weekend odpocznę, zresetuje umysł a za porę pracy obiorę godzinny ranno - popołudniowe :)

Idzie sie wykończyć od tej kofeiny.

Btw. za********e cierpną mi dwa palce u lewej ręki (mały i serdeczny). Podobno jest to schorzenie pianistów (copywriterów? :D). Mieliście do czynienia z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. za********e cierpną mi dwa palce u lewej ręki (mały i serdeczny). Podobno jest to schorzenie pianistów (copywriterów? biggrin.gif). Mieliście do czynienia z czymś takim?
Całe szczęście że zlecam robotę copywriterom ;):P:)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ważna jest samodyscyplina z czym mam problemy. Siadam przy komputerze i najpierw bałwochwalczo sprawdzam jak to wysoko jestem na różne frazy a następnie po 20x dziennie sprawdzam zarobki z reklam. A przez ten czas można by ze cztery artykuły nowe napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat zrzeszający ludzi wstających wcześnie rano (sam się nawet czasem tam udzielam ;-) ) ale nie ma tematu dla osób które siedzą po nocach. Co prawda TERAZ jest dopiero kwadrans do 23 jednak coś czuję, że dziś posiedzę dłużej.

Jest więcej takich jak ja? :-)

W sumie, to polecam "colę" Peppcola z Lidla (1,25zł). Daje fajnego kopa :-)

Dla mnie sen jest o wiele ważniejszy od pieniędzy, a po za tym nie lubię siedzieć nocami przed komputerem :)

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ze snem jest taki, że jest on - bądź co bądź - bezproduktywny. Co więcej - trzeba zarobić na życie. Nie każdego rajcuje zapiepszanie na etacie i zarabianie "średniej krajowej".

Druga sprawa jest taka, że mnie cieszy fakt, że robię coś własnymi rękoma i mogę na bieżąco śledzić postępy z działania.

Twierdzę, że osoby które są DOBRE w SEO to nie osoby chcące przede wszystkim dużo zarobić, ale tacy którzy prze wszystkim czerpią radochę z podbijania pozycji...

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności