Skocz do zawartości

Firmy.net spamuje


TRENS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jaki Moher wielce oburzony, że ludzie na forum pomocy mają nieco inne zdanie. Może w końcu coś dotrze do świadomości takich ludzi jak Moher, Colin i inni.

:soczek: Ale o co chodzi?

Nie podoba Ci się Colin, Moher, Sebastian, Wobi, Lukas, Bceuropa i inni? Co ma dotrzeć do naszej świadomości?

Prawda jest taka ,że na forum pomocy Googla dowiesz się aktualnie więcej niż na PiO.

Jaką pomoc dostają tu ludzie? O czym jest dyskusja na PiO:

Jak sobie Xrumera ustawić?

Dlaczego Google mi zabrało plusy nabite przez nowy PlusoDopierdzielacz Jeża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znowu jakis atak od i...ty ktory ma tam konto i spamuje z refem...

Mnie oficjalne maile podpisywane przez pana G.F. (zdaje się) to denerwują jeszcze bardziej.

"Masz ostatnią szansę" i tym podobne blabla. Swobodnie pogadać to sobie możemy na forum.

Korespondencja firmowa moim zdaniem powinna mieć jakiś poziom. Teraz tylko czekam na maila od firmy.net o treści mniej więcej:

"Witaj! Mam nadzieję, ze po porannej kawie stolec już trzasnąłeś?"

Firmy.net - zmieńcie specjalistę od wizerunku, copywritera czy kogo tam chcecie, bo nie działa na Waszą korzyść. Ja też już "specjalny" filtr mam na wszystko, co zawiera w sobie "firmy.net". A wykasować na stronie konta nie mogę, bo przy kilkukrotnych próbach logowania wywalało mi jakieś errory.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności