Skocz do zawartości

Ile wiosen liczysz?


sven

Ile masz lat?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile masz lat?

    • do 15 lat
      6
    • 15-18 lat
      11
    • 19-24
      66
    • 25-30
      45
    • 31-40
      20
    • 41 i więcej
      8


Rekomendowane odpowiedzi

22 :P

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

19

Wy tam sie licytujecie a przecież każdy wie ze rocznik czarnobyla - '86 rządzi :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w 83' zniesiono stan wojenny :D:)

ekhm...

Jako przedstawiciel większości na forum (19-24) żądam dla mojej grupy większej ilości linków w sygnaturze! :):)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym szacunek dla ERBITA prosze

Laki przestań... od nikogo nie wymagam szacunku dla siebie. Dałem sie poznać co poniektórym i wątpie by mnie szanowali (ale to ich sprawa i dla nich wszystkich tekst z mej stopki :) ), na całe szczęście więcej jest tych, którzy zwracają się do mnie o pomoc i ją otrzymują. Listy społecznej nie ma co tworzyć... gdyż na forum jest wielu którzy pomagają więc nie jestem wyjątkiem.

A jeśli chodzi o szacunek za wiek... dziś ta wartość dawno przeminęła - to nas uczono szamnować starszych, młodziki nie wiedzą co to szacunek dla starszych... (niektórzy oczywiście wiedzą ale to tylko niektórzy). Internet zaciera granice wieku, z 13 latkiem jeteś 'na Ty'... szacunek dla starszych zanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż wygląda na to że jestem najstarszy :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-0 i licznk bije.........

75 - do dobry rocznik:

Angelina Jolie

Maciej Stuhr

Heather O'Rourke

Drew Barrymore

itd............

No i premiera "Szczęki" !

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki przestań... od nikogo nie wymagam szacunku dla siebie.

Trzeba mieć niezmierzone pokłady megalomanii, żeby ten żart wziąć serio.

Dałem sie poznać co poniektórym i wątpie by mnie szanowali (ale to ich sprawa i dla nich wszystkich tekst z mej stopki biggrin.gif ), na całe szczęście więcej jest tych, którzy zwracają się do mnie o pomoc i ją otrzymują. Listy społecznej nie ma co tworzyć... gdyż na forum jest wielu którzy pomagają więc nie jestem wyjątkiem.

A można wiedzieć ilu to osobom pomogłeś erbit? W dziale "Pogaduszki" czy "Przywitania"?

A jeśli chodzi o szacunek za wiek... dziś ta wartość dawno przeminęła - to nas uczono szamnować starszych, młodziki nie wiedzą co to szacunek dla starszych... (niektórzy oczywiście wiedzą ale to tylko niektórzy). Internet zaciera granice wieku, z 13 latkiem jeteś 'na Ty'... szacunek dla starszych zanika.

"szamnować", "jeteś" - a szacunek dla języka ojczystego?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności