Skocz do zawartości

Ile wiosen liczysz?


sven

Ile masz lat?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile masz lat?

    • do 15 lat
      6
    • 15-18 lat
      11
    • 19-24
      66
    • 25-30
      45
    • 31-40
      20
    • 41 i więcej
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Googleguy
- niechciane dziecko googlarki. Teraz gdy matka zdobyła sławę domaga się należnych mu praw.

Powrócił po 7-latach niedoli.......

Szacuneczek dla Gg:

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wypraszam sobie :( ta ankieta jest tendencyjna i nie zawiera

zakresu wieku 71 lat i wiecej :blush:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja protestuje przeciwko takim przedzialom. Ich wartosc poznawcza jest watpliwa.

PS. 22 :yahoo:

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w 83' zniesiono stan wojenny :D:yahoo:

ekhm...

Jako przedstawiciel większości na forum (19-24) żądam dla mojej grupy większej ilości linków w sygnaturze! ;);)

o o o :) jestem za ;P

19

Wy tam sie licytujecie a przecież każdy wie ze rocznik czarnobyla - '86 rządzi :)

sie wie ;)

// pierwsza setka na koncie :] trza za to wypic :) ... setke ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie niebawem [jak dożyję] z nowym rokiem spadnie 36 pozycja w google hi

Zgrzybiałym jak huba :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam - rocznik 82 the best :D

Wydarzenia w Polsce

* 14 stycznia - ukazał się pierwszy numer dziennika rządowego Rzeczpospolita

* 31 grudnia - zawieszenie stanu wojennego.

Wydarzenia na świecie

* 26 stycznia - Mauno Koivisto nowym prezydentem Finlandii, zastąpił urzędującego na tym stanowisku od 1956 Urho Kekkonena,

* 2 kwietnia - 800 żołnierzy argentyńskich dokonuje inwazji na znajdujące się w rękach Brytyjczyków wyspy archipelagu Falklandów. Między Argentyną i Wielką Brytanią wybucha wojna o Falklandy-Malwiny.

* 25 kwietnia - Izrael zwraca Egiptowi zajęty w 1967 roku Synaj,

* 6 czerwca - interwencja izraelska w południowym Libanie, gdzie mieściła się główna kwatera OWP,

* 14 czerwca - Brytyjczycy odbili Falklandy z rąk Argentyńczyków.

* 11 lipca - Włochy zdobywają po raz trzeci tytuł mistrza świata w piłce nożnej (poprzednio w 1934 i 1938,

* 1 października - Helmut Kohl zostaje wybrany na kanclerza Niemiec głosami koalicji CDU/CSU i FDP

* 8 listopada - ponad 90% Turków opowiedziało się za nową konstytucją, czym zgodziło się na przedłużenie o kolejne 7 lat sprawowania władzy prezydenckiej przez szefa rządu wojskowego Kenana Evrena.

* 2 grudnia - W Centrum Medycznym w Utah odbyła się pierwsza operacja wszczepienia człowiekowi sztucznego serca. Operacja trwała 7,5 godziny i zakończyła się pomyślnie.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-0 i licznk bije.........

75 - do dobry rocznik:

Angelina Jolie

Maciej Stuhr

Heather O'Rourke

Drew Barrymore

itd............

No i premiera "Szczęki" !

Oj tak '75 to super rocznik. Jeszcze pamiętam jak byłam "wykorzystywana" przez rodziców do kupienia dodatkowej kawy po 2,3 godzinnym staniu w kolejce za komuny. Ahhhh co to były za czasy.

Pozdrawiam, amicek
=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*
[ budowa maszyn ] [ strzyżenie psów poznań ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

HA HA! Znalazłem go ;) (temat) :)

Kupa czasu minęła, doszły nowe twa... eeee nicki, więc zapraszam do wypełniania sondy :)

Na razie najmniejsza jest reprezentacja seo-pampers, zaraz później seo-juniors i seo-oldboys :D

Czy ktoś w międzyczasie zmienił drużynę (widełki czasowe)? ;)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności