Skocz do zawartości

Dziś są urodziny Administratora Jimmi


Doro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A jak się zalogujesz: "Zawartość chwilowo niedostępna" lub "Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony."

Pewnie nie mam uprawnień :P

Nie zmienia to faktu, że w kwestii życzeń liczyłem na większy entuzjazm :)

P.S. @MaxPan- świetny pomysł :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By wódka zawsze zimna była,

By kobieta o Tobie ciągle śniła.

By pozycjonowanie szło prawidłowo,

By klienci płacili malinowo,

By milion lat na karku stuknęło,

By Angeline Jole się puknęło.

Wszystkiego najlepszego :)

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytskiego najlepszego Kuba, do następnego toastu w realu :)

pijok sie odezwał :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poza tematem.

Masz całkiem niezłe zdjęcia na swojej stronie. To nie mój klimat jeśli chodzi o kategorię fotografii ale np. to fajne :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności