Skocz do zawartości

Czy towarzystwo SEO już dorosło do zrobienia czegoś razem ?


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

mając klienta, wypozycjonowanego na frazy dobrze dobrane dające odwiedzalność z podpisaną umową na te frazy, z jego parafką, że został poinformowany o niebezpieczeństwach .... Prędzej uwierzę, że jesteś z planety Melmac i wpieprzasz koty ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No :) Właśnie w tym rzecz. Stowarzyszenie będzie oceniać, czy dobrze dobrałem frazy, a także musi uwierzyć albo mi albo klientowi w momencie jakichkolwiek problemów - i to będzie problematyczne i będzie rodziło nieporozumienia. Mylę się?

Jakie sa te dobrze dobrane frazy? Dające 10 odwiedzin dziennie czy 5000 odwiedzin? A może z tych 10 odwiedzin jest jeden zakup na 100000 zł? I tak dalej. Obiektywna ocena to karkołomne zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :) Właśnie w tym rzecz. Stowarzyszenie będzie oceniać, czy dobrze dobrałem frazy, a także musi uwierzyć albo mi albo klientowi w momencie jakichkolwiek problemów - i to będzie problematyczne i będzie rodziło nieporozumienia. Mylę się?

Mylisz, jeżeli masz podpisaną umowę, czy nawet przechowujesz emaile z korespondencją. A tam masz jasno opisane warunki. To co to ma wspólnego z wiarą? Klient powie, że nie doczytał? Że babcia podpisała, a On nie miał o tym pojęcia? Jeżeli umowa będzie ok i nie chodzi o skanowanie jej przez każdego z członków stowarzyszenia, a o to czy są w niej zawarte punkciki, które mają Klienta uwiązać, albo w przypadku zerwania umowy (do czego każdy ma prawo) wyłudzić opłaty instalacyjne to wszystko jest w porządku. Jeżeli natomiast nie masz nic, jeżeli ustaliłeś tylko słowa i kwotę to faktycznie będzie problem z uwierzeniem Tobie :rotfl:

Jakie sa te dobrze dobrane frazy? Dające 10 odwiedzin dziennie czy 5000 odwiedzin? A może z tych 10 odwiedzin jest jeden zakup na 100000 zł? I tak dalej. Obiektywna ocena to karkołomne zadanie.
Jeżeli nie wiesz jak dobrać frazy, ktore będą odpowiednie dla Klienta, to albo zlecasz to komuś kto sie na tym zna, albo szukasz szkoleń (stowarzyszenie może też robic szkolonka -jak dobrać, czym dobrać, jak wycenić, co wrzucić w koszt usługi i wiele innych rzeczy, na których jedni się znają, a inni tylko udają - dla firm stowarzyszonych i te faktycznei mogą być po kosztach) jak się tego nauczyć ;)

I na koniec, oczywiste jest, że jak to powstanie, jak zacznie się kręcić, to i pewnie zaczną pojawiać się niezadowoleni Klienci i pewnie część firm w stowarzyszeniu będzie musiała ustosuknowywac się do tych zarzutów. Ale wydaje mi się, że jak juz to będzie sie kręcić, to na pewno nikt nikomu nie da kopa tylko dlatego, że Klient cos sobie ubzdurał. Pomiedzy nami są ( )( ) są też i pomiędzy Klientami.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaś chodzi o zwięzłe i przejrzyste informowanie klientów o warunkach współpracy i metodach pozycjonowania, to można stworzyć generator, jak w przypadku licencji Creative Commons, który po odpowiedzeniu na pytania wypluwa coś takiego https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.5/cn/deed.pl (tyle, że odnoszące się do zasad współpracy na linii klient - firma SEO oraz jej metod, takie streszczenie umowy).

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozycjonowanie to jedyna reklama, która mówi prawdę - jeśli strona naszego Klienta jest na pierwszych miejscach we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach to znaczy, że właśnie tam powinna być, ponieważ naprawdę jest najlepsza."

Z czystej ciekawości: jak Wy chcecie przekonać do siebie Klientów, którzy się biorą na takie teksty? :)

Cyfrowa telewizja naziemna i satelitarna, anteny, dekodery - to moja pierwsza robota, wszelkie uwagi mile widziane :)

Informacje, opinie i plotki z Polic, czyli moje zabawy.

Polickie forum - alternatywa dla jedynie słusznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ten tekst to jawna deklaracja "wiemy, że jesteś idiotą i kupisz każde g..., byle ładnie zapakowane, więc my ci je sprzedamy".

I ludzie mimo to to kupują. Mnie się ciśnie na usta "śmierć frajerom", a Wy ich chcecie edukować. Dlatego pytam: jak?

Cyfrowa telewizja naziemna i satelitarna, anteny, dekodery - to moja pierwsza robota, wszelkie uwagi mile widziane :)

Informacje, opinie i plotki z Polic, czyli moje zabawy.

Polickie forum - alternatywa dla jedynie słusznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też jesteś frajerem w jakiejś dziedzinie, każdy jest. I co, nadal "śmierć frajerom" ?

Edukuje się po to, żeby był zdrowy rynek, a jak to już bardziej sprawa techniczna - na pewno znajdą się tacy którzy z tej edukacji będą chcieli skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też jesteś frajerem w jakiejś dziedzinie, każdy jest. I co, nadal "śmierć frajerom" ?

Jasne, że jestem. Np. w pozycjonowaniu - żeby daleko nie szukać ;)

Natomiast moja wypowiedź zawierająca zacytowany zwrot była wyrazem opadu wszystkich czterech kończyn. Nie wiedziałem, jaka firma jest tu cały czas przywoływana, więc sobie poszukałem. I to, co zobaczyłem, wprawiło mnie w kompletne osłupienie.

Spodziewałem się pięknych słówek i obietnic, z kruczkami ukrytymi gdzieś głęboko - a zobaczyłem walący po oczach napis "Drodzy Klienci! Jesteście głupkami, więc mamy ofertę specjalnie dla Was!".

A to, co mnie zadziwia, to fakt, że mimo to mają klientów, i to podobno sporo.

Edukuje się po to, żeby był zdrowy rynek, a jak to już bardziej sprawa techniczna - na pewno znajdą się tacy którzy z tej edukacji będą chcieli skorzystać.

Ale ja nie pytam, jak edukować tych, którzy chcą się uczyć. Pytam o sposoby na edukowanie tych, którzy najwyraźniej chcą być oszukiwani.

Cyfrowa telewizja naziemna i satelitarna, anteny, dekodery - to moja pierwsza robota, wszelkie uwagi mile widziane :)

Informacje, opinie i plotki z Polic, czyli moje zabawy.

Polickie forum - alternatywa dla jedynie słusznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja piję jak koliberek.... tyle ile waże ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności