Skocz do zawartości

Czy towarzystwo SEO już dorosło do zrobienia czegoś razem ?


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
4. I jestem przekona, że gdyby np. 3-4 znaczące firmy (osoby) z branży zrzeszyły się w ten sposób reszta chętnie by dołączyła
Myślę, że na początku nawet by było nie wskazane tworzenie stowarzyszenia z większą ilością firm. Kilka firm "sprawdzonych" żeby nie zaliczyć "wpadki" na starcie. Reszta firm mogła by być kandydatami z jakimś okresem testowym.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej juz zgłaszałem swoją gotowośc do pomocy, to może teraz już powiem konkretniej, że jestem w stanie zająć się przygotowaniem statutu takiego stowarzyszenia (sam działam społecznie w WOPR na rożnych szczeblach) , a do tego moja żona jest prawnikiem.

Oczywiście przygotowanei takiego statut nastąpi po wcześniejszym ustaleniu kierunków działań, formy przystąpienia i odrzucenia, itp.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Do powołania stowarzyszenia zwykłego (które nie prowadzi działalności gospodarczej) wystarczą 3 osoby pełnoletnie i rejestracja w urzędzie. Sąd jest niekonieczny w tym kształcie.

stowarzyszenia nierejestrowego zakladanego w urzędzie gminy bez KRS nikt nie weźmie poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę zwoje 3 grosze wtrącić: może warto przypatrzeć się jak robią to inne branże (jak już wspominano wcześniej). Często niepotrzebna tendencja to wyważanie otwartych drzwi :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja w sądzie moim zdaniem będzie nie do przejścia bo wiąże się to m.in z powołaniem:

- zarządu (spotkania min. 1 raz na kwartał, pisanie protokołów i przesyłanie ich do j.s.t, każda decyzja w formie uchwały... przerabiałam to z ludźmi którzy mieszkali w jednym województwie i nie potrafili się jednego dnia i o jednej godzinie spotkać)

- w tym skarbnika, sekretarza i członków

- komisji rewizyjnej - spotkania również raz na kwartał.

Co najważniejsze trzeba mieć 15 członków na początek by rejestrację sądową uskutecznić.

Z tym postrzeganiem to bym nie przesadzała.

W tej chwili nie ma stowarzyszenia a są w śród nas firmy, które mają znaczącą i ugruntowaną pozycję na rynku, więc chyba jak samodzielnie firmę postrzega się pozytywnie, to w "silnej" grupie będzie ona postrzegana gorzej ? :) Nie sądzę.

3 Miesiące pozycjonowania GRATIS!

Zadzwoń do naszego specjalisty 607 107 712 i omów szczegóły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, pomysł świetny, byłby to mocny strzał w duże firmy, które nabijają swoich klientów w butelkę... w których dział marketingu jest większy niż dział SEO/SEM.

Przede wszystkim ludzie dowiedzieliby się na czym polega pozycjonowanie.

Poniekąd taki byłby cel, aby stanowić jakąś przeciwwagę dla wielkich molochów ale nie koniecznie działających uczciwie.

Obowiązki członka: działać zgodnie z postanowieniami statutu to podstawowy dokument w działalności stowarzyszenia.

3 Miesiące pozycjonowania GRATIS!

Zadzwoń do naszego specjalisty 607 107 712 i omów szczegóły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na początek jakiś kodeks etyczny którego przestrzeganie byłoby obowiazkiem dla członków ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewna grupa chce się zebrać i stworzyć monopol na te usługi . Pomysł na zwiększenie ceny usług , zgarnięcie większej liczby klientów i ograniczenie konkurencji w tym dziale .Dobry sposób na nieucziwe zarobienie dużych pieniędzy,tak jak żydzi to robią ale ogólnie bardzo zły pomysł .System typowy dla marketów .Wchodzimy zgarniamy większość zysków ,wywozimy je po za Polskę.Szczęscie w nieszczęsciu jest takie że w Polsce to jest nie możliwe .Grupa polaków wspólnie pracujących i dzielacych się zyskami ,hehe prędzej czy później coś wyniknie.Polak nienawidzi jak ktoś obok ma więcej niż on,i jak tak jest robi wszystko aby tak ni ebyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodeks jak kodeks - kryteria przyjęcia były by ważniejsze.

I co możemy przyjąć jako kryteria - ilość klientów ? ilość pozycjonowanych fraz ? obrót miesięczny, referencje dotychczasowych Klientów ? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewna grupa chce się zebrać i stworzyć monopol na te usługi . Pomysł na zwiększenie ceny usług , zgarnięcie większej liczby klientów i ograniczenie konkurencji w tym dziale .Dobry sposób na nieucziwe zarobienie dużych pieniędzy,tak jak żydzi to robią ale ogólnie bardzo zły pomysł .System typowy dla marketów .Wchodzimy zgarniamy większość zysków ,wywozimy je po za Polskę.Szczęscie w nieszczęsciu jest takie że w Polsce to jest nie możliwe .Grupa polaków wspólnie pracujących i dzielacych się zyskami ,hehe prędzej czy później coś wyniknie.Polak nienawidzi jak ktoś obok ma więcej niż on,i jak tak jest robi wszystko aby tak ni ebyło :)

Pan przeczyta jeszcze raz temat ze zrozumieniem - albo ze 3 razy :)

Rasistowskie i antysemickie podejście nie jest terez TRENDY.

3 Miesiące pozycjonowania GRATIS!

Zadzwoń do naszego specjalisty 607 107 712 i omów szczegóły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności