Skocz do zawartości

Czy towarzystwo SEO już dorosło do zrobienia czegoś razem ?


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

encom, bez urazy ale kłania sie umiejętność którą powinieneś był nabyć w podstawówce (czytanie ze zrozumieniem) w szkole średniej powinieneś nabyć dodatkową umiejętność (zdolność do logicznego myślenia) .

Dla wyjaśnienia - idea jest całkiem odwrotna stowarzyszenie ma służyć właśnie obronie tych mniejszych przynajmniej taki był powód dla którego rzuciłem ten pomysł ...

IMHO powinieneś powtórzyć swoja ścieżkę edukacyjną.

PS

przepraszam za odpowiedź zgodną z Twoim poziomem ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To jeszcze trzy grosze, razem będzie 6 :)

@Beerbant jest kilka firm które mocno trzyma kciuki by to nie wypaliło, co? To dość duża motywacja by doprowadzić do skutku Twój plan za co ja trzymam kciuki!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodeks jak kodeks - kryteria przyjęcia były by ważniejsze.

I co możemy przyjąć jako kryteria - ilość klientów ? ilość pozycjonowanych fraz ? obrót miesięczny, referencje dotychczasowych Klientów ? :)

Pozdrawiam

Fikas - kodeks etyczny a nie kryteria przynależności , to są dwie różne rzeczy .

To jeszcze trzy grosze, razem będzie 6 :)

@Beerbant jest kilka firm które mocno trzyma kciuki by to nie wypaliło, co? To dość duża motywacja by doprowadzić do skutku Twój plan za co ja trzymam kciuki!

znam tylko jedną :) i dlatego, że jestem nazwijmy to delikatnie w konflikcie z nią na tym etapie wolę być pomysłodawcą i nie mieszać się w to ;) . Po prostu myslę , że coś takiego uchroni mniejsze firmy właśnie przed takimi nieetycznymi działaniami firm, które pisza na swoich stronach " firma przyjazna klientowi, partner google, white seo, pozycjonujemy zgodnie z wytycznymi" i inne bzdury nie mające pokrycia w rzeczywistości ... że nie wspomnę o rozsyłaniu maili do wypozycjonowanych klientów ;) czy rąbaniu klientów na doborze fraz kluczowych dających zerową odwiedzalność.

i jeszcze ważna rzecz - uprzejmie proszę tego pomysłu nie traktować jako jakiejś prywatnej krucjaty

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale mi pomysł całego stowarzyszenia kojarzy się bardziej negatywnie niz pozytywnie.

Na wstępie tylko przytoczę kilka przeczytanych pomysłów:

-kodeks etyczny (miałoby to dotyczyć reklamy firmy, podejścia do klienta, sposobu linkowania, sposobu optymalizacji czy też informowania o tym, że spadło czy poszło w górę?)

-warunki przyjęcia (dobra zakładamy ale tego i tamtego nie przyjmujemy bo....?)

-stowarzyszenie pomoże małym firmom (a w jaki sposób?)

Nie zrozumcie mnie źle ale uważam, że tego typu inicjatywy nie są NIGDY bezinteresowne. Widzę Beerbant jak walczysz z SS i doceniam to ale nie widzę (na dzien dzisiejszy) pomysłu jak stowarzyszenie miało by skonsolidować (choćby przedsiębiorców z forum) branżę SEO. Dziś mam spotkanie z prawnikiem może on mi podrzuci jakieś pomysły na przykładzie innych tego typu akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako hobbysta moge życzyć powodzenia, projekt ciekawy , byle sie nie zamienił w bełkot iab'u .

Co do zadań członka, powinien dbać o rozprzestrzenianie idei stowarzyszenia informujac moze o nim niektórych klientów aktualnych+nowych.

Mamy juz chętnego na bycie członkiem : https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry898301

masakra...

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie źle ale uważam, że tego typu inicjatywy nie są NIGDY bezinteresowne.

I właśnie doszliśmy do sedna narodowej mentalności, wg. której jak ktoś wychodzi z pomysłem to tylko po to by:

1. zarobić

2. oszukać innych

Mam nadzieję, że osoby poważnie zainteresowane zrzeszeniem się w pozytywnym tego słowa znaczeniu będą potrafiły się porozumieć bez publicznej dysputy. W każdym razie zarówno ja jak mój mąż Xann deklarujemy do tego szczerą chęć.

ps. Mamy już pięciu nieprzeciętnych chętnych więc oczekujcie newsów niebawem :)

3 Miesiące pozycjonowania GRATIS!

Zadzwoń do naszego specjalisty 607 107 712 i omów szczegóły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale mi pomysł całego stowarzyszenia kojarzy się bardziej negatywnie niz pozytywnie.

Na wstępie tylko przytoczę kilka przeczytanych pomysłów:

-kodeks etyczny (miałoby to dotyczyć reklamy firmy, podejścia do klienta, sposobu linkowania, sposobu optymalizacji czy też informowania o tym, że spadło czy poszło w górę?)

-warunki przyjęcia (dobra zakładamy ale tego i tamtego nie przyjmujemy bo....?)

-stowarzyszenie pomoże małym firmom (a w jaki sposób?)

Nie zrozumcie mnie źle ale uważam, że tego typu inicjatywy nie są NIGDY bezinteresowne. Widzę Beerbant jak walczysz z SS i doceniam to ale nie widzę (na dzien dzisiejszy) pomysłu jak stowarzyszenie miało by skonsolidować (choćby przedsiębiorców z forum) branżę SEO. Dziś mam spotkanie z prawnikiem może on mi podrzuci jakieś pomysły na przykładzie innych tego typu akcji.

moim zdaniem

1. kodeks etyczny - jasne określenie podejścia firmy do klienta (żadnych tam spraw typu linkowanie czy innych szczegółów technicznych) czyli czego może oczekiwać klient od firmy (nie tak, że jak klient poprosi o raport co zostało zrobione to słyszy - "to tajemnica zawodowa firmy")

2. przyjęcie i uczestnictwo pod warunkiem akceptacji i przestrzegania kodeksu etycznego

3. korzyści : zwiekszona wiarygodność firmy, obiektywna pomoc w razie jakichś nieporozumień, pomoc wzajemna, edukacja klienta, wzrost zaufania do usług SEO, mniejsza ilość "wydymanych" klientów , można wymieniać w nieskończoność ....

moim zdaniem najważniesza korzyść to uświadomienie klientom rzeczywistych kosztów pozycjonowania i optymalizacji

Ja nie walcze z Sunrise System to oni walczą ze mną :) .

Mam i inne motywacje ale to moja prywatna sprawa nie związana z żadnym biznesem , ale , że akurat troche sie na SEO znam to czemuż by nie spróbować ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz chętnego na bycie członkiem : https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry898301

masakra...

Jeżeli osoba taka jasno okresli Klientowi co za to otrzyma, jezeli się tego wywiąże i Klient będzie zadowolony* to chyba lepiej niż by miała tam się znaleźć osoba piejaca wszędzie, że jeżeli kawa to tylko z mlekiem, jeżeli seo to tylko white, a w rzeczywistości poza wystawianiem faktur nic nie zrobiła? :)

* tu raczej będzie ciężko, ale kto wie, kto wie...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę moją korzyść osobistą tak:

klient wie ile to naprawdę kosztuje pracy, wie kto i jak go robi w balona = idzie do mnie :)

No może nie do mnie bo mnie nie będzie w stowarzyszeniu (przynajmniej do wyczyszczenia spraw ze słoneczkiem, dopiero jak sie pozytywnie dla mnie z nimi uporam to wtedy)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz zarówno idei jak i ekonomii.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKA nie muszę czytać i dalej potrzymuje swoje zdanie .Ty mówisz o ideii a ja mówie co z tej ideii wyniknie.Trochę ekonomi mka :)

Co do żydów to jaki antysemityzm i rasism jak ja jestem rastuchem :)

Nie wiem czego Ciebie uczą w teraz w szkołach, ale mnie uczono idei i ekonomii .

I z całą pewnością mogę stwierdzić, że nauka nie poszła w las :)

3 Miesiące pozycjonowania GRATIS!

Zadzwoń do naszego specjalisty 607 107 712 i omów szczegóły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tego rodzaju stowarzyszenie mogło by w jakiś sposób edukować przedsiębiorców, w sensie co może dać im pozycjonowanie, czy też ogólniej pojęty marketing internetowy.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stowarzyszenie owszem ale osobiście to zaczęłabym z innej strony:

1.

0 (zero). Określenie wspólnych interesów.

A tak właściwie to zacznijcie (ja się nie mieszam, jestem nowicjusz i kompletny amator, mogę najwyżej za lożę szyderców robić :)) od określenia jednego wspólnego interesu. Obawiam się, że nie będzie to łatwe. Ale bez tego moim zdaniem można dać sobie spokój z tworzeniem czegokolwiek bardziej sformalizowanego niż kółko wzajemnej adoracji.

Ktoś tu już zauważył, że TOP10 ma 10 miejsc. Patrząc z punktu widzenia klienta: najpierw jest skuteczność, potem rzetelność, na końcu etyka (zwłaszcza że ta ostatnia w przypadku SEO to pojęcie czysto umowne). Którą z tych rzeczy może ewentualnie gwarantować klientowi certyfikat stowarzyszenia?

Cyfrowa telewizja naziemna i satelitarna, anteny, dekodery - to moja pierwsza robota, wszelkie uwagi mile widziane :)

Informacje, opinie i plotki z Polic, czyli moje zabawy.

Polickie forum - alternatywa dla jedynie słusznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności