Skocz do zawartości

MULTISPORT


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi może powiedzieć co muszę zrobić żeby szybko i tanio zdobyć taką kartę !!!? Ogólnie to, nie wiedziałem w ogóle o istnieniu takiej karty :) Super sprawia, więc się nią zainteresowałem.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby zatrudnione w korporacjach dostają często taką kartę za jakąś tam kwotę miesięcznie. Mogą one też załatwić taką kartę dla osób spoza firmy, ale wychodzi to wówczas nieco drożej. Popytaj więc znajomych.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Sam jej nie zdobędziesz, musi się po to zgłosić firma (minimum 10 osób chyba).

Jak masz jakiegoś znajomego, co w pracy to dostaje to zagadaj - może załatwi. Ogólnie w dużych korporacjach tego się nie da załatwić, ale małe firmy często biorą ludzi z zewnątrz, bo np. pracuje tylko 5 osób, a limit to minimum 10.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe firmy często biorą ludzi z zewnątrz, bo np. pracuje tylko 5 osób, a limit to minimum 10.

Z tego co kojarzę to 10 osób musi być właśnie bez osób towarzyszących. Standardowa cena dla osób towarzyszących to 150zł (bo raczej firma nie będzie dopłacać do osób towarzyszących).

Multisport to bardzo fajna sprawa :D

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rynku sa 3 firmy

BENEFIT MULTISPORT,FITFLEX i FITPROFIT (ostatni długo twierdził ze zostal wykupiony przez multisport ale tak sie nie stało)

z FITFLEX'em natomiast jest tak ze jest tanszy (okolo 90zl) ale lubi sobie zabetonic i nie zapłacic faktury, wtedy mamy niemiła scene przy wejsciu-odmowa),wiec MULTISPORT jest jak narazie królem i widze rozwija sie (wybiera sie nawet na GPW)

jak pozycjoner mozesz je zdobyc? ja mam multisporta i fitflexa od klientów :D dla nich to dodatkowe koszty wiec nie trudno ich namówic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności