Skocz do zawartości

"Znikanie" strony w Googlu


BezKitu

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrałem się z pozycjonowanie strony, która istnieje już parę lat i jest zaindeksowana przez Googla. Przerobiłem słowa kluczowe, tytuł, całą resztę i zgłosiłem do Googla. Po dwóch dniach strona była już widoczna ze zmianami (oczywiście na bardzo dalekich pozycjach), ale dziś zauważyłem, że pojawiła się jej stara, poprzednia wersja, tak która była przed zmianami. Ta uaktualniona nie jest widoczna.

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, co jest tego przyczyną? Może to, że po dwóch dniach ponownie zgłosiłem stronę w Googlu i zostało to zakwalifikowane jako spam i zostałem zabanowany?

Przy okazji, jak często można zgłaszać stronę do wyszukiwarek?

Z góry dziękuję za pomoc.

BezKitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, jak często można zgłaszać stronę do wyszukiwarek?

milion pięćset sto dziewięćset... czyli nie ma to najmniejszego znaczenia. Są tacy (ja), którzy nie zgłaszają stron do wyszukiwarek a tam są.

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, co jest tego przyczyną?

Powodów moze byc kilka...

1. W G istnieje wiele DC (Data Center). Jest duze prawdopodobieństwo, że każde Twe zapytanie trafia do innego DC stąd uzyskujesz raz taki a raz taki wynik. Bedzie to trwało do czasu rozpropagowania wyników na wszyskie DC.

2. (Bardziej prawdopodobne) Trwa obecnie jakas aktualizacja i G przywrocilo na moment (na dzien, dwa) poprzednie wyniki... to raczej naturalne/normalne zachowanie G.

Pozdrawiam.

[edyta]

Zabrałem się z pozycjonowanie strony

Jesli naprawde zamierzasz pozycjonować swoją stronę, to w oczekiwaniu na przywrócenie wyników bierz się za czytanie forum... by ustrzec się błędów, które np. ja na początku popełniałem. Zacznij od FAQ a potem przyklejone tematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności