Skocz do zawartości

Jak zachęcić gości do powrotu na stronę


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam stronę z iluzjami optycznymi. W sieci istnieje kilkaset nawet fajnych iluzji. Planuję nieco przerobić aktualną stronę (mam już prawie gotowy skrypt) i stworzyć galerię iluzjonów, klikamy sobie następny, poprzedni, losowy, możemy oceniać i komentować każdy z nich. Zrobię także w ten sposób że dodam np. 100 iluzjonów za jednym razem, wtedy też potencjalny użytkownik gdy obejrzy wszystkie nie wróci już na stronę, w jaki sposób można zmodyfikować nieco mój "pomysł" aby użytkownicy jednak powracali następnego dnia czy też po kilku dniach? Hmm? Macie jakieś pomysły? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz że nie zawsze będę miał czas na dodawanie nowych. Myślałem o stworzeniu takiego skryptu gdzie przy dodawaniu podawałbym datę publikacji (automatycznie co np. 12 h ), wtedy też iluzjony byłby by w bazie danych ale pokazywały by się dopiero jak przyszedł by na nich czas. Przykładowo gdybym dodał te 100 iluzji to bym miał z głowy stronę na 50 dni ( jeśli chodzi o dodawanie ). Tylko czy 2 obrazki dziennie to nie za mało? Co myślicie o takim pomyśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbuduj o treść, poradniki jak robić takie iluzje, dlaczego one się pojawiają, wyjaśnienia itp. rzeczy, ludzi to może złapać. I nie każda strona będzie z racji tematyki i profilu odwiedzana przez powracających. A niestety Twój typ do takiej też nie należy. Najchętniej wraca się na fora i blogi. Zrób albo bloga, albo formu z zakresu iluzji optycznych i rozwiń to o jeszcze jakiś poddział tematyczny.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności