Skocz do zawartości

Polskie praktyki w <meta>


marioccp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiem ze zazwyczaj ludzie pytajacy na tym forum sa traktowani jak wrogowie ktorym trzeba pokazac swoja wyzszosc i ze wogole nigdy nigdzie nie maja racji

Skoro dzieje się tak "zazwyczaj" to na pewno nie będziesz miał problemu z podaniem przykładu, prawda?

Zaznaczam, że pytania z serii "tysiąca i jednej odpowiedzi" odpadają :rolleyes:

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru bawic sie w dawanie wam przykladow, jest wielu uzytkownikow ktorzy moga sie pod tym podpisac. Mniejsza o to mi tez by sie nie chcialo pisac kazdemu nowemu co i jak ale mysle ze nie udzielabym sie a juz napewno nie wnosil pesymistycznych i krytykujacych wypowiedzi. Wiem te linki w podpisie i wyswietlajaca sie ilosc postow...

PS. Panie Erbicie piszac ze ktos tworzy jakiegos rodzaju biblie ze swoich wypowiedzi nie zwracam sie do konkretnej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Panie Erbicie piszac ze ktos tworzy jakiegos rodzaju biblie ze swoich wypowiedzi nie zwracam sie do konkretnej osoby?

Luzzz.. , luz.. proszę.

Gdyby kazdy początkujący zadawał do woli te same pytania to odnalezienie czegokolwiek konkretnego byłoby naprawdę trudne.. (już jest).

W innych działach na konkretne pytania odpowiadam konkretnie... Tu niestety wciąż się pojawiają te same pytania .. w koło to samo, to samo...

Nie interesuje mnie cudze lenistwo... jeśli komuś sie nie chce czytać to niech nie liczy na to, że za każdym razem gdy zostanie postawione takie samo pytanie ktoś (ja czy inny) będzie jemu treszczał forum tylko dlatego, że jemu sie nie chce. Zaś moje odsyanie do szukajek, kore wielokrotnie mogłeś przeczytać w dziale dla początkujących ma też zalety... poprostu wiedza, którą zdobedziesz bedzie juz na zawsze Twoja. Jeśli ja za Ciebei rozwiąże problem to ja zdobędę wiedze a Ty znow bedziesz pytał.

Zawsze możesz we własnym panelu ustawić ignorowanie moich wypowiedzi.. będziesz miał spokój.

po tysiąckroć Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Czesto szukam czegos na forum, poswiecam duzo czasu ale odpowiedzi nie znajduje wiec pytam. Moze zle szukam ale wydaje mi sie np ze szukajac czegos o przekierowaniu 302 i wpisujac w szukarce przekierowanie 302 powiniem cos znalesc... jednak tylko sie wydaje :/

Erbit napijmy sie za zdrowie tego forum i nasze :piwo:

... :rolleyes:

BTW - czytając Forum, częst zastanawiam się ( i typuję), które niewinne pytanie wywoła burzę w szklance wody? :D (Może to też?)

Tak to moze wywolac burze ale w szklance piffka a raczej kufflu :)

:piwo:

Mnie juz chwycilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbitowi skończyło się paliwo (argumenty).

Yeden - a co tu jest jeszcze do dodania w sprawie spamu w metatagach !? Moze Ty mnie oświecisz !? Użyj więc siły swych argumentów - proszę... błagam.. bardzo proszę..,

Czyżbyś miał zamiar napisać poemat o spamowaniu w metatagach !?

Mniemam także, że nic nowego do topiku w sprawie spamowania w meta nie wniosłeś poza wprowadzeniem zamieszania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość wejść nie ma zanczenia dla pozycji w wynikach wyszukiwania.

Wielkość serwisu... tu można polemizować. Niemniej jeśli są to trudniejsze frazy lub przynajmniej średnio trudne, gdzie ważności nabiera link - wtedy wielkość serwisu przestaje mieć znaczenie czyli mały serwis może przebić dyży serwis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co wyjaśniać sprawę oczywistą....

Wystaczyło abyś... Ty już wiesz co powinieneś :)

Skoro podstawą pozycji w G jest link to znaczy ze frazy trudniejsze to będą te, które są najbardziej podlinkowane. Czyż nie jest to oczywiste !?

Mnie nie nudzą kolejne pytania (czy jeden człowiek pytający) a nudzą mnie te same pytania, które zadawane są średnio 4 razy w tygodniu... lub te, którą tyczą sie podstaw o których trąbi sie na lewo i na prawo, a najbardziej te gdzie sie pisze wprost 'NIE' a user mimo wszystko twierdzi 'TAK' bez podania dowodów na to, że ma racje (bez argumentów) i zaczyna sie wtedy przepychanka na słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostej zależności pozycji od ilości wejść nie ma, bo gdyby tak było, to nastąpiłoby sprzężenie zwrotne ( wysoka pozycja daje dużo wejść, a dużo wejść daje wysoką pozycję). Wielkość serwisu niekoniecznie musi mieć wpływ na pozycję, ale ma wpływ na ilość odwiedzin. Obserwowałem ostatnio zależność ilości wejść od ilości zaindeksowanych podstron w świeżym katalogu (ok. 900 wpisów) - jak były 60 podstron, to wejść przeciętnie 25/dobę, jak pewnego dnia ilość podstron poszła w tysiące, to ilość odwiedzin wzrosła 3-4krotnie (ilość unikalnych).

Trudna fraza - fraza, na którą konkurencja jest wyżej niż my, a my nie możemy się przebić wyżej (definicja nr 51)

OT. Czysta to jednak to co tygryski lubią najbardziej zwłaszcza the day after. :)

OT2. Luuuuzzzz bracie :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności