Skocz do zawartości

Polskie praktyki w <meta>


marioccp

Rekomendowane odpowiedzi

1. Słowo "bracie" użyłem trochę zartobliwie raczej w znaczeniu członka pewnej społeczności (bractwo, brać, np. brać studencka).

2. Zauważyłem pewną prawidłowość - jeżeli nie możesz kogoś przekonać do swoich racji, zaczynasz ostre ataki personalne na lewo i prawo. Poniechaj tego, albo idź do polityki. :)

OT. Nic do Ciebie nie mam, przeciwnie, czuję sporo sympatii, zwłaszcza, że jestem absolwentem PŁ, a w Mieście Łodzi spędziłem ponad 6 (właśnie tak-sześć) wspaniałych studenckich lat. Twoje zdrowie. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Biedny Erbit :(

Daj sobie spokój stary, bo Cię tu za literówki zaszczują :)

Popieram Twoje stanowisko - jak komuś się nie chce czytać, to jego sprawa.

A do takich pytań "na szybko i na gęsto" to chyba lepiej na mirca wejść, chociaż pewnie i tak

fachura michala1991 odeśle tą osobę z powrotem na forum :D błędne koło

coś mi skrobie w ścianie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domains

Takie sprawy na PW.

A wracajac do tematu to Metatagów. To ja dodam moze nie odnośnie spamu w nich ale o indeksacji. Testowalem to na 6 nowych stronach. 3 mialy tylko TITLE a kolejne 3 mialy Wszystko (title, keyw., des.).

Zostawały dodawane do tych samych katalogow, linki zostały zamieszczane na tych samych stronach w tym samym czasie.

Te z wszystkimi metatagami są juz google od kilku dni, natomiast strony z samym title dopiero 1 strona pojawila sie w google i to wczoraj. Zbieg okolicznosci albo cos w tym jest.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSN pokazuje mi kolo 300 linkow do strony. Nie wiem czy te 5 linkow ma jakies znaczenie przy takiej ilosci?

W google jestem 3. CIekawe bo strona na 2 miejscu to opisywana wyzej ta ze spamem w meta. Ma ponad 4 tys linkow. Ale najciekawsza jest strona na 1 miejscu bo ma 100 linkow tylko ze wiekszosc zawiera slowa kluczowe. Czyli z tego wynika ze najwieksza wartosc maja linki w tym samym temacie. Mam racje wać Panowie?

Acha linki sprawdzalem w MSN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wytrzymalem musze jeszcze o cos spytac :yahoo:

Chodzi mi o sam proces dodawania do katalogow, nigdzie nie znalazlem dokladnych informacji.

Zastanawiam sie jak najlepsi z tego forum dodaja swoje strony. Ma znaczenie ilosc slow w tytule,opisie i slowach kluczowych? Jeszcze taka sprawa, jest sens dodawac strone w 3-5 kategoriach w jednym katalogu?

Zalozmy ze mam optymalnie dobrane meta tagi na stronie glownej i podstronach i dodaje do katalogow nic nie zmieniajac. CZy takie dzialanie jest wskazane?

Dobra juz nic nie pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności