Skocz do zawartości

Lepsza przyszłość.


Rademenes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Osiek wspomniałeś o zarządzaniu, które jest dla Ciebie śmieszne. A powiedz mi na co ma iść ktoś, kto chce pracować nie dla kogoś, ale prowadzić własną działalność?

Chodziło mi raczej o nadwyżkę osób, które ukończyły ten kierunek i nie wiem na co iść to pójdę na zarządzanie. Jeżeli uczą tam rzeczy przydatnych i wiesz, że będziesz prowadzić własną działalność to te studia na pewno nie będą stratą czasu.

Mój kumpel wybierał w tym roku kierunek i chciał iść na politologię z myślą, że w zawodzie i tak nie będzie pracował, ale rozsądek(lub osoby trzecie) wygrał i idzie na logistykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie dowiedział się co mi mogą dać studia. Tak konkretnie, coś co dają tylko studia?

Jak będziesz dobry, to jak masz studia to mogą Cię awansować o wiele wyżej niż tych bez studiów. Na niektóre stanowiska jest wymagane wykształcenie wyższe. Dla mnie bez sensu, ale już tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia=jakaś wiedza+papier i niestety jednoczesne ograniczenie kreatywności człowieka i zaszufladkowanie go (kończyłem politechnikę). Studia naprawdę przytłaczają, momentami są strasznie nudne mimo iż niby studiuje się to czego się chciało. Nie można się poddać tej atmosferze beznadziei i lenistwa, która panuje wśród ludzi co znaleźli się tam przez przypadek. W sumie to studia były mi potrzebne tylko do tego, że bez mgr nie można robić doktoratu i studia to był etap pośredni. Poza tym studia+firma da się pogodzić. Kolega na studiach ma sp. z o. o. ja mam DG i jakoś nie ma problemów, utrzymać się można, a przynajmniej człowiek nie wpada w wir monotonii i pracy tylko dla kasy, jakiś rozwój osobisty samego siebie jest. I generalnie jak już idzie się poważnie w naukę, czyli w projekty badawcze to trzeba mieć charakter podobny do takiego jak do prowadzenia firmy, bo trzeba samodyscypliny, pracy i pilnowania finansów. Tylko pieniądze pochodzą i innego źródła niż w biznesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tylko studia ale nie wspomniane np swps, bo to badziewie, raczej prawo, medycyna, polibuda. Jeżeli chodzi o kaskę to mając wyższe, można zrobić dobry papier, mój przyjaciel wydaje świadectwa energetyczne, ma się jak pączek. Jeżeli jest przedsiębiorcza to zawsze sobie poradzi, jeżeli raczej z natury komunistka, czym lepsze wykształcenie tym lepsze jutro.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności