Skocz do zawartości

Długość domeny


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy założył swój pierwszy biznes, chce zająć sprzedażą kredytów mieszkaniowych.

Chcę mu troche pomóc, wiec zrobie mu www i popozycjonuje troche.

Analizowałem rynek kredytów mieszkaniowych i frazy najlepsze dla niego to:

-kredyty mieszkaniowe

-kredyty hipoteczne

Zakupiłem mu domene: www.kredyty-mieszkaniowe-hipoteczne.pl

Ale mój admin na serwerze mi ja nie przyjał bo ponoc ma ponad 32 znaki?

Czy dla wyników pozycjonowania w google ma to jakies znaczenie??

Z góry zaznaczam ze koledze nie zależy na budowaniu świdomości marki wiec nazwy fimy nie wykorzystaliśmy

Pozdrawiam

adek

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla wyników pozycjonowania w google ma to jakies znaczenie??

Dość trudne frazy wybrałeś...

Powiedziałbym tak: wśród technik pozycjonowania słowa zawarte w adresach mają znaczenie - ale przy tak trudnych frazach znaczenie domeny będzie niewielkie.

Inaczej.. przy łatwiejszych frazach gdzie ważność contentu (treści) jest spora tam i adres (domena) będzie miała znaczenie.

Przy pozycjonowaniu trudniejszych fraz trzeba sie posługiwać innymi technikami a wtedy ważność domeny (nazwy) oceniłbym na 1% -> 2% czyli minimalne. Dla Ciebie więc domena nie ma znaczenia.

Poczekaj na opinie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy założył swój pierwszy biznes, chce zająć sprzedażą kredytów mieszkaniowych.

A wziął kredyt na ten biznes?

Zakupiłem mu domene: www.kredyty-mieszkaniowe-hipoteczne.pl

tak dlugiej domeny to nikt nie zapamieta,

no moze poza google, dla którego napewno ma jakies znaczenie w pozycjonowaniu.

Ja to proponuje: www.kredyty.tfu.pl :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla wyników pozycjonowania w google ma to jakies znaczenie??

Dość trudne frazy wybrałeś... powiedziałbym, że wśród technik pozycjonowania słowa zawarte w adresach mają znaczenie - ale przy tak trudnych frazach znaczenie domeny będzie niewielkie. Oceniłbym jej znaczenie na 2%.

Poczekaj na opinie innych.

Hej erbit,

wiesz co nie jestem expertem w pozycjonowniu, mam jakies tam podstawy, i zapał w dodawaniu linków.

Z tej branży po trudniejszym słowie: kredyty oraz podobnych w trudnosci: kredyty gotówkowe, pożyczki, pożyczki gotówkowe dla strony www.asante.pl w google mam sam TOP, wiec wydaje mi sie że podołam tej stronie;) Nie odbieraj mi entuzjazmu;) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam sam TOP, wiec wydaje mi sie że podołam tej stronie;) Nie odbieraj mi entuzjazmu;) ...

Nie pisałem, że nie dasz rady - pisałem (odpowiadałem na pytanie), że przy pozycjonowaniu takich fraz znaczenie domen spada niemalże do zera. Skoro dałeś sobie radę z 'kredyty' to powinieneś także wiedzieć, że łatwiej będzie z 'kredyty hipoteczne' więc...

powodzenia!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności