Skocz do zawartości

Pkt.pl spamuje?


Szemron

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego się oburzacie na spam elektroniczny, a na spam tradycyjny już nie (np ulotki w skrzynkach).

Tradycyjny mi nie doskwiera. Ulotkarzom się po prostu nie opłaca chodzić w moim sąsiedztwie, ponieważ musieliby pokonywać zbyt duże odległości chodząc od drzwi do drzwi, więc im się to nie opłaca :)

A poza tym jak pozycjoner, czyli spamer może narzekać na spam?

Nie każdy pozycjoner to równocześnie spamer. Są jeszcze osoby nie korzystające z rumaków itp.

podanie adresu email publicznie (zgodnie z ich zapisem w mejlu) nie jest rownoznaczne zezgoda na otrzymywanie niezamowionej treści handlowej. Oznacza to, że jak tutaj podasz email i ktos to przechwyci i zacznie Ci wysyłać mejle jest to spam.

Kiedyś była taka akcja jednego z banków (jakiś BOŚ, czy SKOK, czy coś w tym rodzaju). Zadzwonili do faceta, który nigdy z usług tego banku nie skorzystał. Oczywiście próbowano mu wcisnąć kredyt, bądź jakiś inny produkt finansowy. Ten się jednak chciał koniecznie dowiedzieć skąd mają jego numer, to mu pracownica odpowiedziała, że z aukcji na Allegro. Bezczelnie dodała, że numer jest ogólnodostępny i nic nie można im zrobić ;)

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja bym chciał, żeby się Zgred wypowiedział na temat rycerzy i rumaków ;)

pytaj - albo na PW albo oficjalnie na forum tylko załoz oddzielny wątek.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi Zgredzie ;)

Nie jest potrzebny osobny wątek, bo zarówno w tym jak i wątku o linkowaniu z for wypowiadasz się negatywnie o autorach spamu mailowego oraz spamu na forach.

Zapytuję więc, dlaczemu metody Hicariana i PKT są beeee, a spamy z SEO narzędzi są cacy ?

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro o spamie wypowiadam sie negatywnie to masz odpowiedź.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem list od PKT na prywatny adres mailowy, który nie jest nigdzie podany, emaila tego używam tylko do kilku for, banku itp

Poczte mam własną we wlasnej domenie na wlasnym serwerze, nie zadne o2 czy wp.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazy z użytkownikami for są często na sprzedaż, nie wspomnę już o bazach z firm hostingowych.

Zgred może potwierdzić, że takie bazy kupują np. banki (może i też sprzedają), więc PKT nie jest tu jakimś wyjątkiem.

Czasami tylko email, czasami telefon z imieniem i nazwiskiem, różnie

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadoma sprawa, przecież sobie tych adresów nie wyczarowali, co ciekawe na śmieciowe skrzynki nie dostalem ani jednego maila od pkt

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zadnym z przytoczonych wątków nie napisałem że xr/sb jest cacy ... i że jest beeee ...

chcesz mi zarzucić ze jestem hipokrytą ??? Ależ nie mam nic przeciwko - sugeruję zamiast prowadzić nadinterpretację czytać ze zrozumieniem ... Niedawno ktoś do kogoś na GG napisał, że jestem idiotą... jakoś mi to nie przeszkadza.

wolfik: jeszcze chcesz mi coś wyciągnąć ? (ale mówię i PiO :lol2: )

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja wtrącę swoje 3 grosze IMO różnica pomiędzy bombardowaniem moich skrzynek mailowych przez firmy kupujące od szczyli bazy adresów mailowych a śmieciami w necie jest znaczna bo:

1. trafiłeś na śmieci = nie potrafisz szukać

2. dla mnie smieciem jest

'bloghasek RuSHofegHo bLonDhaSka" a dzięki moim autoblogom udało mi sie trafić na interesujące mnie informacje a i jeden autoblog pomógł policji (mam nawet takiego papierka od samego komendanta głównego policji :))

3. a w sprawa napierd**** moich skrzynek niestety jest niezależna ode mnie

tyle w temacie "spamu" (współczuje ofiarom indoktrynacji pijarowej google)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności