Skocz do zawartości

Pkt.pl spamuje?


Szemron

Rekomendowane odpowiedzi

hipokryzja za mocno, niekonsekwencja :)

zdecyduj się bo nie można być tylko trochę w ciąży. chcesz mi coś zarzucić - wal, a nie się czaisz.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Beer, to co jest na obrazku to:

- zaspamowane WP

- zemsta niezadowolonego czytelnika

- zestaw ciekawych informacji, z których można się dowiedzieć wielu ciekawych i interesujących rzeczy

Jeśli to spam, to:

- ktoś zastosował metodę Hikariana na dodawanie linków

- ktoś użył softu, który poleciał 10 000 takich WP w ciągu doby

Jeśli to soft, to czym się te wpisy różnią od niezamówionych maili z ofertami ?

1.jpg

Zgred, proszę bardzo:

zarzucam Ci, że używając rumaków i innych narzędzi, wrzucasz na nie swoje strony i bez zgody ich właścicieli dziesiątki tysięcy bezwartościowych wpisów z linkami, a jednocześnie wypowiadasz się krytycznie na temat ręcznej metody dodawania postów z linkami na forach oraz rozsyłania niezamówionych ofert handlowych droga mailową.

Niekonsekwencja.

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekonsekwencja.

no i jaki masz z tym problem ? "Usuń cały spam" - standardowy przycisk w WP :) ale ja jeszcze pożyję.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfik ale Twój przykład to IMHO nie ma nic wspólnego z moim tokiem rozumowania, ja poruszałem problem SERPów a nie wrzucania komentarzy czy napieprzania for fejk profilami.

Jeżeli zaś chodzi o porównanie spamu pocztowego z komentarzami to różnica jest taka, że komentarze mogę zablokować i mam spokój a skrzynki nie zamknę ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności