Skocz do zawartości

Niektórzy to mają ułańska fantazję


zakręcony

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilunią to dostałem na firmowy email i mi ręce opadły...

Witam,

jestem pracownikiem firmy ***, i koordynuję dostarczanie treści dla stron internetowych. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem z Państwem współpracy.

Działamy obecnie wraz z wieloma różnymi firmami, pomagając im stworzyć dobry profil linkowy. Nasz cel to dostarczanie darmowego, profesjonalnie napisanego materiału do zamieszczenia na Państwa stronie (adres mojej firmowej(!) www), w zamian za co chcielibyśmy umieścić w tekstach odnośniki do stron naszych klientów.

Jeżeli nie jesteście Państwo zainteresowani taką formą współpracy, to jesteśmy także otwarci na inne propozycje odnośnie zamieszczenia linków do stron naszych klientów.

Proszę zauważyć, że ta wiadomość nie została wygenerowana przez spambota. Jestem częścią zespołu pracowników, wspólnie starających się wypracować korzyści zarówno dla Państwa, jak i naszych klientów.

Możliwe jest, że otrzymali już Państwo kontakt w tej sprawie, ale jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani, to proszę niniejszą wiadomość zignorować. W przeciwnym razie, z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.

Panie Dominiku, jeżeli jesteś tu, to pozwole sobie tu odpowiedzieć na tą propozycję:

Czy badania lekarskie ma Pan aktualne? Jeżeli tak, to radzę zmienić lekarza ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to kiedyś dostałem i nawiązałem kontakt. Trochę sceptycznie do tego podchodzicie, bo po wstępnej wymianie mailowej otrzymałem przykłady tekstów, w tym przypadku tematyka motoryzacyjna (naprawdę niezły poziom i ciekawe teksty), a klientem w tym przypadku była po prostu honda :P jak ktoś ma bloga moto przykładowo to byłby to naprawdę ciekawy tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogi ok, ale raczej nie wchodzi sie z drzewem do lasu. Gdzie moja strona firmowa to las. Mi to przypomina emaile firm pozycjonujących, które są wysyłane z ofertą pozycjonowania strony firmowej firmy zajmującej sie pozycjonowaniem, co tez ma miejsce. Ba ja otrzymuje dość często oferty pozycjonowania stron, które nie dość, że są w top1, to są stronami zapleczowymi :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności